Wracał ze studniówki, wjechało w niego auto. Sprawca uciekł, policja szuka świadków zdarzenia

Autor:
ms/
tam
Źródło:
tvn24.pl
Tarnów (Małopolska)
Tarnów (Małopolska)Google Earth
wideo 2/4
Google EarthTarnów (Małopolska)

Tarnowska policja szuka świadków zdarzenia, do którego doszło 29 stycznia około piątej rano na trasie Otfinów-Żelichów (woj. małopolskie). Idącego drogą 21-latka potrącił samochód. Jak informują funkcjonariusze, kierowca odjechał z miejsca zdarzenia i nie udzielił pomocy rannemu.

Jak informuje aspirant sztabowa Olga Lesińska-Żabińska z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, do zdarzenia doszło w niedzielę (29 stycznia) około godziny 5.12 w rejonie posesji nr 218 na trasie Otfinów-Żelichów w powiecie tarnowskim. 

- W idącego - drogą wojewódzką numer 973 w kierunku miejscowości Żelichów - 21-latka wjechał jadący w stronę centrum Otfinowa samochód. Po potrąceniu kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielając rannemu pieszemu pomocy - poinformowała policjantka.

Do zdarzenia doszło na trasie Otfinów-Żelichów w woj. małopolskim KMP Tarnów

Wracał ze studniówki, wjechało w niego auto. Sprawca odjechał, pomogli świadkowie

21-latek jest mieszkańcem gminy Żabno. Jak ustaliła policja, chłopak wracał ze studniówki, która odbyła się w miejscowości Otfinów. Szedł drogą, kiedy wjechał w niego samochód. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia i nie udzielił mu pomocy. Jak wskazuje policja, zrobiły to osoby, które przejeżdżały trasą, na której doszło do wypadku. To inni kierowcy powiadomili o zdarzeniu policję.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

- Ranny doznał urazu stawu biodrowego, skokowego oraz urazu głowy - przekazuje Lesińska-Żabińska.

Nieznany sprawca potrącił 21-latka i odjechał nie udzielając mu pomocyKMP Tarnów

Policja apeluje o pomoc w ustaleniu sprawcy

Policja apeluje o pomoc w ustaleniu tożsamości kierowcy, który potrącił 21-latka. Osoby, które były świadkiem wypadku lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, samochodu biorącego w nim udział lub kierowcy, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Tarnowie pod całodobowym numerem  47 831 29 00 lub telefonem Zespołu do spraw Przestępczości w Ruchu Komunikacyjnym Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie pod numerem telefonu 47 831 13 80.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:ms/ tam

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: KMP Tarnów

Pozostałe wiadomości