Wrócił ze szpitala, zaczął gorączkować. Jak koronawirus dostał się do zamkniętego domu pomocy społecznej

Źródło:
TVN 24 Katowice
Tragiczna sytuacja w domach pomocy społecznej
Tragiczna sytuacja w domach pomocy społecznejFakty TVN
wideo 2/12
Tragiczna sytuacja w domach pomocy społecznejFakty TVN

Pan Zygmunt miał w połowie marca operację wszczepienia endoprotezy. Na szpitalnym oddziale ortopedii spędził tydzień. Po powrocie do domu pomocy społecznej umieszczono go w osobnym pokoju i nikt nie wchodził do niego bez odzieży ochronnej. Czy w ten sposób uchroniono przed koronowirusem pozostałych 126 pensjonariuszy, których średnia wieku to 85 lat? Okaże się w piątek.

KORONAWIRUS W POLSCE. RAPORT TVN24.PL

Mimo tragicznej sytuacji w domach pomocy społecznej, z DPS Kombatant w Bytomiu, objętego kwarantanną od przełomu marca i kwietnia, płyną także dobre wieści.

- W piątek powinniśmy dostać wyniki testów, ale na razie nikt nie gorączkuje. Wszyscy jesteśmy zdrowi. To światełko nadziei - mówi dyrektorka "Kombatanta" Jolanta Lesiczka.

Prześledziła, kiedy i jak SARS-CoV-2 mógł dostać się do jej placówki. Jest - jak sama się przedstawia - medyczką. Dlatego uprzedziła koronawirusa, przygotowując budynek i personel.

Ma 91 lat i "nad podziw dobrze to znosi"

Jak wszystkie DPS w Polsce, z powodu epidemii COVID-19 od 5 marca "Kombatant" jest izolowany od świata zewnętrznego. Nikt nie może stamtąd wyjść ani tam wejść, poza personelem. - Nawet poczty nie wpuszczaliśmy - mówi Lesiczka.

Jednak 91-letni pan Zygmunt 16 marca musiał pojechać do wojewódzkiego szpitala specjalistycznego w Bytomiu na operację wszczepienia endoprotezy. Był hospitalizowany na oddziale ortopedycznym przez tydzień. - Nie mogłam go nie wpuścić z powrotem, jest naszym mieszkańcem - mówi Jolanta Lesiczka. Ale postanowiła odizolować pana Zygmunta.. Przeniosła jego współlokatora. Od 23 marca 91-latek był sam w swoim dwuosobowym pokoju, a personel wchodził do niego w maseczkach i rękawiczkach.

- W piątej dobie po powrocie ze szpitala pan Zygmunt zaczął gorączkować. Następnego dnia, w sobotę udało nam się go umieścić w szpitalu w Tychach. Zadzwoniłam do szpitala w Bytomiu, czy mają na ortopedii koronawirusa. Jeszcze o tym nie wiedzieli - mówi Lesiczka.

Był 28 marca. Iwona Wronka, rzeczniczka wojewódzkiego szpitala specjalistycznego w Bytomiu potwierdza, że dzień wcześniej wieczorem dostali pozytywny wynik testu u pierwszego pacjenta oddziału ortopedycznego. Dzisiaj mają już 50 zakażonych, najwięcej na ortopedii, w tym 33 medyków.

W poniedziałek 30 marca test na koronawirusa dał u pana Zygmunta wynik pozytywny. I tu kolejna dobra wiadomość. Pacjent nadal przebywa w szpitalu zakaźnym w Tychach. Ale - mimo wieku i przejścia poważnej operacji - został przeniesiony z oddziału intensywnej terapii na zwykły oddział. - Nad podziw dobrze to znosi. Ma spadki ciśnienia, ale jego córka mówi, że tata zawsze tak miał.

Ktoś podniósł rękę: ja zostanę

Jolanta Lesiczka jest przekonana, że źródłem zakażenia był szpital w Bytomiu. Iwona Wronka przypuszcza, że pacjent mógł zakazić się równie dobrze podczas transportu ze szpitala do domu. Trudno tego dzisiaj dociec, nosicielem SARS-CoV-2 może być każdy i sam nie mieć objawów. Najważniejsze, jak DPS sobie z tym poradzi.

W "Kombatancie" mieszka w tej chwili 126 pensjonariuszy. Średni wiek - 85 lat. Najstarsza pani Alina jesienią będzie świętować 102 urodziny. Gdy Lesiczka dowiedziała się, że zbliża się epidemia, zanim koronawirus dopadł pana Zygmunta, zmieniła organizację pracy. Ułatwiła jej to architektura placówki.

- Wiedzieliśmy, że tylko izolacja może nas uchronić - mówi dyrektorka. - Kuchnia jest w budynku socjalnym, pensjonariusze mieszkają w budynku głównym. Między budynkami jest jadalnia, która stała się śluzą. Pensjonariusze jedzą w swoich pokojach. Wózki z jedzeniem są przepychane przez śluzę, a po powrocie odkażane.

Produkty spożywcze dostarczane są wprost pod drzwi budynku socjalnego, a pracownicy kuchni nie mają kontaktu z resztą personelu. Dzięki temu mogą codziennie wracać do swoich domów.

Z pensjonariuszami jest 23 osoby personelu, głównie opiekunki, oraz jedna pielęgniarka, kierowniczka administracji, główna księgowa i kasjerka. Są tam w kwarantannie, czyli zamknięci w DPS na dwa tygodnie. Lesiczka: - Musieli przyjść do pracy i zostać. Załoga jest zdyscyplinowana. Ale jak ktoś powiedział, że ma w domu niepełnosprawnego brata, ktoś inny podniósł rękę: ja mogę, ja przyjdę, ja zostanę.

Pomoc zaczęła się od Kuby

- Bardzo dużo ludzi nam pomaga, nawet nie wiem kto - mówi dyrektorka "Kombatanta".

Zaczęło się od Kuby.

"Dzisiaj zgłosił się do nas Kuba, jego mama pracuje w DPS Kombatant w Bytomiu, cały ośrodek został objęty kwarantanną ponieważ u jednego z mieszkańców wykryto koronawirusa. 126 osób zamknięto bez podstawowych środków ochronnych. Dramat. Dzięki Wam nasz Krzysztof jest w drodze z maseczkami dla wszystkich - czytam post z 31 marca na profilu facebookowym osób, szyjących maseczki.

Kombatant dostał 450 maseczkek.

W poście bytomskiego DPS z 4 kwietnia z podziękowaniami dla darczyńców wymienionych jest 19 firm i osób prywatnych, i lista nie jest pełna. Na zdjęciach darów środki odkażające i przyłbice, chleb i masło, papier toaletowy, wór jabłek, karton słodkości.

Jednym z darczyńców jest placówka, która może znaleźć się w podobnej sytuacji - Zakład Opiekuńczo Leczniczy dla Przewlekle Chorych Zgromadzenia Służebnic Najświętszego Serca Jezusa z Bytomia.

Pielęgniarki z DPS Kombatant we wtorek przesłały jedynej, zamkniętej tam w kwarantannie pielęgniarce, kwiaty.

Kwiaty od pielęgniarek dla koleżanki w kwarantannieDPS Kombatant w Bytomiu

Autorka/Autor:mag/ec

Źródło: TVN 24 Katowice

Źródło zdjęcia głównego: DPS 'Kombatant" w Bytomiu

Pozostałe wiadomości

"Rzeczpospolita" ustaliła, że tuż przed wyborami parlamentarnymi w 2023 roku wojsko dowoziło paliwo na stacje Orlenu. Ta operacje kosztowała armię kilkaset tysięcy złotych. Państwowa spółka nie zapłaciła za nią złotówki. Jak podaje dziennik, taką decyzję podjął ówczesny minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.

Wojsko zaopatrywało stacje Orlenu w paliwo. Duży koszt dla armii

Wojsko zaopatrywało stacje Orlenu w paliwo. Duży koszt dla armii

Źródło:
Rzeczpospolita

Pożar taksówki z napędem hybrydowym w Toruniu (woj. kujawsko-pomorskie). Auto stanęło w płomieniach po kolizji z dwoma innymi pojazdami. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Taksówka z napędem hybrydowym stanęła w płomieniach. Na środku skrzyżowania

Taksówka z napędem hybrydowym stanęła w płomieniach. Na środku skrzyżowania

Źródło:
tvn24.pl

Donald Trump wygrał prawybory w Michigan, Missouri i Idaho, wzmacniając swoje szanse na otrzymanie nominacji Partii Republikańskiej w wyborach prezydenckich.

Donald Trump wygrywa prawybory w kolejnych stanach. Zdecydowana przewaga

Donald Trump wygrywa prawybory w kolejnych stanach. Zdecydowana przewaga

Źródło:
PAP

Wybuch butli z gazem w jednym z barów w Rudzie Śląskiej (woj. śląskie). W lokalu znajdowało się 36 osób. Jedna z nich trafiła do szpitala oparzeniowego.

Wybuch butli z gazem w barze, w lokalu było ponad 30 osób

Wybuch butli z gazem w barze, w lokalu było ponad 30 osób

Źródło:
PAP

Królowi Norwegii Haraldowi V wszczepiono tymczasowy rozrusznik serca. Tego zadania podjęli się lekarza ze szpitala na na wyspie Langkawi w Malezji. Monarcha zachorował podczas urlopu w Azji Południowo-Wschodniej.

Lekarze z Malezji wszczepili królowi Norwegii rozrusznik serca

Lekarze z Malezji wszczepili królowi Norwegii rozrusznik serca

Źródło:
PAP

Izrael popiera projekt porozumienia o zawieszeniu broni w Strefie Gazy i uwolnieniu zakładników. Teraz piłeczka jest po stronie Hamasu, który musi je zaakceptować. W niedzielę w Egipcie mają zostać wznowione rozmowy w tej sprawie. Porozumienie prawdopodobnie umożliwiłoby dostarczenie pomocy setkom tysięcy Palestyńczyków, którym grozi głód.

Izrael "na tak" w sprawie rozejmu w Strefie Gazy. Teraz decyzję musi podjąć Hamas

Izrael "na tak" w sprawie rozejmu w Strefie Gazy. Teraz decyzję musi podjąć Hamas

Źródło:
PAP

740 dni temu rozpoczęła się rosyjska pełnoskalowa inwazja na Ukrainę. Ratownicy w Odessie spod gruzów wydobyli ciała matki i trzymiesięcznego dziecka. Liczba ofiar śmiertelnych sobotniego ataku Rosji wzrosła do siedmiu. Rzecznik prasowy Komisji Europejskiej Peter Stano określił ten atak "zbrodnią wojenną". Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski powiedział, że "jest to terroryzm, którego celem jest wyłącznie zniszczenie życia, wyłącznie zastraszenie ludzi". Oto najważniejsze wydarzenia ostatnich godzin z i wokół Ukrainy.

Ukraina. Najważniejsze wydarzenia ostatnich godzin

Ukraina. Najważniejsze wydarzenia ostatnich godzin

Źródło:
PAP

Minister spraw zagranicznych Słowacji Juraj Blanar spotkał się na forum dyplomatycznym w Antalayi w Turcji ze swoim odpowiednikiem z Rosji, ministrem Siergiejem Ławrowem. Szef słowackiego MSZ przedstawił mu między innymi stanowisko na temat wojny na Ukrainie. W opinii Słowaków konflikt nie ma rozwiązania militarnego, a konieczne są rozmowy pokojowe. Rosja z kolei wyraziła gotowość do współpracy "na poziomie parlamentarnym".

Szefowie MSZ Słowacji i Węgier spotkali się z Ławrowem

Szefowie MSZ Słowacji i Węgier spotkali się z Ławrowem

Źródło:
PAP

Wypadek na drodze ekspresowej S22 w miejscowości Kamiennik Wielki (woj. warmińsko-mazurskie). Samochód osobowy zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarówką. Obaj kierowcy zostali przetransportowani z obrażeniami ciała do szpitala.

Zjechał na przeciwległy pas i czołowo zderzył się z ciężarówką

Zjechał na przeciwległy pas i czołowo zderzył się z ciężarówką

Źródło:
tvn24.pl

Ewa Swoboda halową wicemistrzynią świata w biegu na 60 metrów. Zarzuty dla 33-latka, który wjechał w grupę ludzi w Szczecinie. W Stanach Zjednoczonych ciężarówka przebiła barierkę mostu i zawisła nad rzeką. Rosjanie opublikowali rozmowę oficerów Luftwaffe. Brazylia walczy z powodziami. Oto pięć rzeczy, które warto wiedzieć 3 marca.

Rzeczy, które warto wiedzieć 3 marca

Rzeczy, które warto wiedzieć 3 marca

Źródło:
tvn24.p, TVN24, PAP

Pogoda na dziś. Niedziela 3.03 przyniesie chmury, ale i przejaśnienia. Lokalnie możliwe są słabe opady deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 16 stopni Celsjusza. W górach silniej powieje.

Pogoda na dziś - niedziela 3.03. Od 7 do 16 stopni i szansa na słońce

Pogoda na dziś - niedziela 3.03. Od 7 do 16 stopni i szansa na słońce

Źródło:
tvnmeteo.pl

Synoptycy IMGW planują w najbliższych dnia wydać ostrzeżenia pierwszego stopnia przed przymrozkami. Żółte alarmy mogą pojawić się w niemal całym kraju. Sprawdź, gdzie spadnie temperatura.

Powrót przymrozków. Prognoza zagrożeń IMGW

Powrót przymrozków. Prognoza zagrożeń IMGW

Aktualizacja:
Źródło:
IMGW, tvnmeteo.pl

Tragiczny wypadek w jednym z gospodarstw w Olesznie (woj. wielkopolskie). Mężczyzna podłączał siewnik do traktora, który go przygniótł. 42-latek zmarł na miejscu na skutek odniesionych obrażeń.

Tragiczny wypadek w gospodarstwie, nie żyje 42-latek

Tragiczny wypadek w gospodarstwie, nie żyje 42-latek

Źródło:
PAP

Nasz obóz polityczny potrzebuje teraz jedności, zdecydowanego przywództwa, szybkiego przejścia do ofensywy. Dlatego zmieniłem swoje polityczne plany - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński w rozmowie z braćmi Karnowskimi. - Zostaję, walczymy dalej - oświadczył. Wypowiedź skomentował w mediach społecznościowych premier Donald Tusk. "Dobra wiadomość" - napisał.

Kaczyński: zmieniłem swoje polityczne plany. Tusk komentuje

Kaczyński: zmieniłem swoje polityczne plany. Tusk komentuje

Aktualizacja:
Źródło:
wPolityce.pl

Widać symptomatycznie, że Jarosław Kaczyński na gwałt szuka sojuszników. On wie, że przegrał te wybory, bo Polacy mają dosyć Jacków Kurskich, Danieli Obajtków - powiedział w "Faktach po Faktach" poseł Koalicji Obywatelskiej i były prezydent Sopotu Jacek Karnowski. Senator niezależny Wadim Tyszkiewicz mówił, że "dzisiaj często wielu polityków PiS-u przefarbowuje się i startuje pod szyldami bezpartyjnych komitetów, żeby trochę oszukać swoich wyborców".

Karnowski: Kaczyński na gwałt szuka sojuszników

Karnowski: Kaczyński na gwałt szuka sojuszników

Źródło:
TVN24

Sprawa jest wyjaśniana bardzo dokładnie, bardzo intensywnie i bardzo szybko. Jest to konieczne – oznajmił kanclerz Niemiec Olaf Scholz. Chodzi o opublikowanie przez Rosję podsłuchanej rozmowy oficerów Luftwaffe, niemieckich sił powietrznych, dotyczącej użycia niemieckich rakiet w Ukrainie.

Rosjanie opublikowali rozmowę oficerów Luftwaffe. Scholz: sprawa jest wyjaśniana

Rosjanie opublikowali rozmowę oficerów Luftwaffe. Scholz: sprawa jest wyjaśniana

Źródło:
PAP

Rosyjski samolot myśliwsko-bombowy Su-34 został w sobotę zestrzelony przez siły obrońców - poinformowały Ukraińskie Siły Powietrzne. Strona ukraińska informowała, że w lutym zestrzeliła 13 samolotów wroga.

Ukraińskie siły powietrzne: zestrzeliliśmy rosyjski Su-34

Ukraińskie siły powietrzne: zestrzeliliśmy rosyjski Su-34

Źródło:
tvn24.pl

Wrocławscy policjanci odebrali w sobotę zgłoszenie o nielegalnej rozbiórce zabytkowej willi na Karłowicach. Gdy patrol dotarł na miejsce, po budynku niemal nie było już śladu. Dolnośląski wojewódzki konserwator zabytków zapowiada skierowanie sprawy do prokuratury.

Dostali zgłoszenie o rozbiórce zabytkowej willi. Gdy przyjechali, już jej nie było

Dostali zgłoszenie o rozbiórce zabytkowej willi. Gdy przyjechali, już jej nie było

Źródło:
PAP, tvn24.pl

Z deklaracji pana premiera wynika, że Sejm ma uchwalać, postulować embargo na produkty żywnościowe rolno-spożywcze z Rosji i Białorusi. Uważam to za strzał w dziesiątkę - oceniła na antenie TVN24 Monika Piątkowska, prezeska Izby Zbożowo-Paszowej. - Nie może być tak, że rozmawiamy o zamknięciu granicy polsko-ukraińskiej, a do Unii Europejskiej wjeżdżają produkty rolno-żywnościowe z Rosji czy Białorusi - podkreśliła.

O pomyśle premiera. "Uważam to za strzał w dziesiątkę"

O pomyśle premiera. "Uważam to za strzał w dziesiątkę"

Źródło:
tvn24.pl

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie piątkowego wypadku w Szczecinie. Zatrzymany mężczyzna usłyszał cztery zarzuty dotyczące usiłowania zabójstwa wielu osób, spowodowania katastrofy w ruchu lądowym, ucieczki z miejsca zdarzenia i spowodowania obrażeń u licznej grupy osób. 33-latek przyznał się do winy. Do szczecińskich szpitali trafiło 20 osób, stan dwóch osób jest określany jako krytyczny.

Prokuratura: wjechał w grupę intencjonalnie. Nowe zarzuty dla 33-latka. "Przyznał się"

Prokuratura: wjechał w grupę intencjonalnie. Nowe zarzuty dla 33-latka. "Przyznał się"

Aktualizacja:
Źródło:
tvn24.pl, PAP

Część ratowników, którzy byli na urlopach i nie mieli dyżurów, zjawiła się w szpitalach do pomocy - powiedział o piątkowej akcji ratunkowej wojewoda zachodniopomorski Adama Rudawskiego. Chwalił też postawę mieszkańców Szczecina, którzy pierwsi pomagali poszkodowanym w wypadku. Rannych zostało 20 osób.

Ratownicy przerwali urlopy, by pomagać rannym. Wojewoda o akcji w Szczecinie

Ratownicy przerwali urlopy, by pomagać rannym. Wojewoda o akcji w Szczecinie

Źródło:
TVN24, tvn24.pl, PAP

Zastępca prokuratora generalnego Michał Ostrowski poinformował w sobotę, że pod koniec lutego otrzymał postanowienie o przedstawieniu mu zarzutów dyscyplinarnych. "Zarzuty dotyczą podejmowanych przeze mnie działań w związku z sytuacją w prokuraturze, o których szeroko i transparentnie informowałem opinię publiczną za pośrednictwem mediów" - napisał dodając, że postępowanie ma charakter niejawny.

Prokurator Ostrowski: otrzymałem postanowienie o przedstawieniu mi zarzutów dyscyplinarnych

Prokurator Ostrowski: otrzymałem postanowienie o przedstawieniu mi zarzutów dyscyplinarnych

Źródło:
PAP, tvn24.pl

Mariusz Kamiński, były koordynator służb specjalnych i szef MSWiA, pytany w sobotę o informacje dotyczące podsłuchiwania przez CBA rozmów telefonicznych z udziałem prezesa Orlenu Daniela Obajtka odparł, że "to są jakieś straszne głupoty". - Czy to jest dokument autentyczny, czy nie, tego nie wiem - dodał. - Ja nie wiem, co to są za taśmy, czy one są prawdziwe, czy nieprawdziwe - komentował z kolei były wicepremier Jacek Sasin.

Obajtek nagrywany przez CBA, Kamiński i Sasin komentują

Obajtek nagrywany przez CBA, Kamiński i Sasin komentują

Źródło:
TVN24

Brazylijski stan Acre zmaga się z powodziami. W mieście Brasielia sytuacja nigdy nie była tak trudna. Setki mieszkańców zostało bez dachu nad głową, a tysiące przesiedlono. Skutki żywiołu można zobaczyć na nagraniach z drona.

"Wszystko zostało zalane. Niczego nie udało się uratować

"Wszystko zostało zalane. Niczego nie udało się uratować

Źródło:
Reuters

Chwile grozy na moście w Louisville w stanie Kentucky. Po wypadku z udziałem kilku samochodów ciężarówka przebiła barierki i zawisła nad rzeką Ohio. W środku znajdowała się kobieta, kierująca pojazdem. Dramatyczną akcję ratunkową uchwyciły kamery. 

Ciężarówka przebiła barierkę mostu i zawisła wysoko nad rzeką. W środku znajdowała się kobieta

Ciężarówka przebiła barierkę mostu i zawisła wysoko nad rzeką. W środku znajdowała się kobieta

Źródło:
Fox News
Prosili, pisali petycje i nic. "Czuję ogromny smutek i złość, że aby to się stało, musiał zginąć mój syn"

Prosili, pisali petycje i nic. "Czuję ogromny smutek i złość, że aby to się stało, musiał zginąć mój syn"

Źródło:
tvn24.pl
Premium

Internet jest pełen mitów dotyczących klimatu. Niektórzy powielają je, nie mając zupełnie świadomości. Inni zaś, także politycy, świadomie kłamią. W "Rozmowach o końcu świata" w TVN24 GO i w TVN24 co miesiąc będziemy obalać te największe manipulacje. W pierwszym odcinku tego minicyklu sprawdzamy, jak ludzkość wpływa na obecną zmianę klimatu.

Ludzkość nie ma żadnego wpływu na zmianę klimatu? Obalamy mity

Ludzkość nie ma żadnego wpływu na zmianę klimatu? Obalamy mity

Źródło:
TVN24 GO, "Rozmowy o końcu świata"

Stacja TVN24 w lutym była najchętniej oglądanym kanałem w kraju, osiągając 6,96 procent udziału w widowni w grupie ogólnej (widzowie powyżej 4. roku życia) - wynika z danych Nielsen TV Audience Measurement. Konkurencję pozostawiły w tyle także "Fakty" TVN oraz portal tvn24.pl. TVN24 była również najbardziej opiniotwórczym medium w styczniu według rankingu Instytutu Monitorowania Mediów.

Doskonałe wyniki TVN24, "Faktów" TVN i tvn24.pl. Dziękujemy widzom i czytelnikom!

Doskonałe wyniki TVN24, "Faktów" TVN i tvn24.pl. Dziękujemy widzom i czytelnikom!

Źródło:
tvn24.pl

Oscary 2024. Doroczna ceremonia wręczenia Nagród Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej coraz bliżej. Po raz czwarty w swojej karierze i drugi rok z rzędu galę poprowadzi Jimmy Kimmel. Kto znalazł się w gronie nominowanych? Kto ma największe szanse na wygraną? Kiedy i gdzie odbędzie się 96. gala wręczenia Oscarów? Prezentujemy wszystko, co warto wiedzieć przed hollywoodzkim świętem kina.

Oscary 2024. Wszystko, co warto wiedzieć o 96. gali wręczenia Nagród Akademii

Oscary 2024. Wszystko, co warto wiedzieć o 96. gali wręczenia Nagród Akademii

Źródło:
tvn24.pl

Wystartowała wiosenna ramówka TVN. Stacja przygotowała niespodzianki. - Zawsze staramy się podążać za naszym widzem, a on dziś potrzebuje emocji, inspiracji i przede wszystkim autentyzmu - mówi dyrektorka programowa TVN Lidia Kazen. Wszystkie programy i seriale można oglądać na antenie TVN i w Playerze.

Wiosna w TVN. "Emocje, inspiracje i autentyzm"

Wiosna w TVN. "Emocje, inspiracje i autentyzm"

Źródło:
TVN

Niewątpliwy pożytek ze zmiany władzy w naszym kraju widzę w tym, że przez kilka ostatnich lat z góry wiedziałem, co kto powie, co kto napisze, która gazeta albo która telewizja kogo pochwali, a komu przywali.

Nareszcie

Nareszcie

Źródło:
tvn24.pl

Średnio 877 tysięcy widzów przyciągnął do TVN pierwszy odcinek "The Traitors. Zdrajcy". Program zadebiutował w środę o godzinie 21.35. Branżowy portal Press pisze o "dobrym starcie". Holenderski format, który spodobał się widzom na całym świecie, jest zainspirowany grą "Mafia". Wygrać można nawet pół miliona złotych.

"Dobry start" programu "The Traitors. Zdrajcy" w TVN

"Dobry start" programu "The Traitors. Zdrajcy" w TVN

Źródło:
tvn24.pl