Rok rządów PiS (2016)

Dekada "Czarno na białym"

Rok rządów PiS (2016)

Rok po wielkiej wyborczej wygranej Prawa i Sprawiedliwości i olbrzymich zmianach Cyprian Jopek wyruszył w Polskę, odwiedzając duże miasta, miasteczka i wsie, aby z dala od wielkiej polityki porozmawiać z Polakami o tym, jak oceniają "dobrą zmianę" w wykonaniu PiS. Dla jednych najważniejszym wydarzeniem była bitwa o Trybunał Konstytucyjny, dla innych było to wprowadzenie programu 500 plus.

 

Program "Czarno na białym" na antenie jest już od 10 lat. W cyklu Dekada "Czarno na białym" przypominamy najważniejsze i najlepsze reportaże, które powstały w tym okresie.

 

 

Opis programu

3 stycznia 2011 roku o godzinie 20:20 wystartował program "Czarno na białym". Był to zupełnie nowy format nie tylko w historii TVN24, ale i polskiej telewizji w ogóle. Pomysłodawcą i pierwszym szefem "Czarno na białym" był Tomasz Sekielski. Zaczęliśmy od tematów o służbie zdrowia. Tematów, które uważaliśmy i nadal uważamy za bardzo ważne. Przez kolejne miesiące i lata niektórych bohaterów naszych reportaży, szczególnie polityków, przyprawialiśmy o palpitacje serca i podnosiliśmy im ciśnienie. W cyklu Dekada "Czarno na białym" przypominamy najważniejsze i najlepsze reportaże, które powstały w tym okresie.

 

02.06.2021
Data premiery: 2021