Nicola Zalewski miał wyjątkowego kibica. Na trybunach w Warszawie pojawiła się jego włoska dziewczyna

Autor:
am
Źródło:
Instagram
Stadion Narodowy (wideo bez dźwięku)
Stadion Narodowy (wideo bez dźwięku)
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plStadion Narodowy (wideo bez dźwięku)

Nicola Zalewski wystąpił w poniedziałkowy wieczór podczas zwycięskiego meczu z Albanią. Piłkarzowi naszej reprezentacji kibicowała na trybunach Stadionu Narodowego w Warszawie jego nowa partnerka, włoska tancerka Nicol Luzardi.

Nicola Zalewski, piłkarz AS Roma i reprezentacji Polski, wystąpił w poniedziałkowy wieczór na Stadionie Narodowym w Warszawie w meczu eliminacji Mistrzostw Europy 2024 z Albanią. Grający w podstawowym składzie 21-letni pomocnik tym razem miał wyjątkowego kibica. Do Polski przyjechała jego dziewczyna, tancerka Nicol Luzardi. Jak wynika z relacji w mediach społecznościowych, włoska piękność oglądała mecz z trybun.

ZOBACZ TEŻ: Lewandowski po meczu z Albanią. "Czas, żeby odpowiedzialność schodziła na wielu innych piłkarzy"

Dziewczyna Nicoli Zalewskiego na meczu w Polsce

Nicol Luzardi pokazała w mediach społecznościowych kilka zdjęć z wizyty w Polsce. Widać na nich m.in. centrum Warszawy z Pałacem Kultury i Nauki, a także Stadion Narodowy podczas meczu z Albanią. Włoska tancerka, z biało-czerwonym szalikiem, kibicowała swojemu chłopakowi i polskiej reprezentacji.

Nicola ZalewskiNicola Zalewski/Instagram

W lutym reprezentant Polski pierwszy raz pokazał zdjęcie ze swoją dziewczyną. Widać na nim parę zakochanych stojącą na tle morza i zachodzącego słońca. Objęci patrzą sobie w oczy. Według portalu rzymskiej drużyny forzaroma.info Nicola i Nicol są razem od października ubiegłego roku, a piłkarz "stracił głowę" dla pięknej dziewczyny.

Kim jest dziewczyna Nicoli Zalewskiego?

Nicol Luzardi, czy jak sama przedstawia się na Instagramie - Nika, jest tancerką. Jak informuje forzaroma.info, jest rzymianką i ma 23 lata. Według portalu zaczęła tańczyć w wieku 12 lat i specjalizuje się w hip-hopie, tańcu nowoczesnym i współczesnym. Włochy poznały ją dzięki udziałowi w programie "Ciao Darwin" w 2019 roku. Obecnie można ją zobaczyć m.in. w popularnych programach telewizyjnych RAI 1, występowała też, towarzysząc muzykom na dużych festiwalowych scenach. Na Instagramie, gdzie pokazuje kulisy swojej pracy, ale też podróże i życie prywatne, obserwuje ją ponad 100 tys. osób.

Sam Nicola Zalewski budzi ogromne zainteresowanie fanów i fanek piłki - tak we Włoszech, gdzie się urodził, mieszka i gra, jak i w Polsce - gdzie od 2017 roku występuje w reprezentacji - początkowo młodzieżowej, a od września 2021 w pierwszym składzie naszej kadry. Piłkarz jest synem polskich emigrantów, którzy wyjechali do Włoch w końcówce lat 80. Obecnie pomocnik mieszka w Rzymie. W ubiegłym roku został triumfatorem nagrody Golden Boy Web (plebiscyt na najlepszego piłkarza do lat 21 na Starym Kontynencie). W internetowym głosowaniu włoskiego dziennika "Tuttosport" na Polaka oddała głos blisko połowa wszystkich głosujących. Wyprzedził takie młode sławy jak Eduardo Camavinga czy Antonio Silva.

ZOBACZ TEŻ: Efektowny gol reprezentanta Polski w lidze włoskiej

Autor:am

Źródło: Instagram

Pozostałe wiadomości