Zastąpił żonę w trakcie sesji ciążowej. Internauci pokochali te zdjęcia

Ciekawostki

Jared Brewer zastąpił żonę w sesji ciążowej. Zdjęcia podbijają internetFacebook/ K.M. Smither Photography
wideo 2/2

Ta sesja ciążowa była zaplanowana na ostatnie tygodnie przed porodem. Jednak stan zdrowia przyszłej mamy nagle się pogorszył, lekarka kazała jej leżeć. W związku z tym na zdjęciach wystąpił mąż ciężarnej. Fotografie mężczyzny czule obejmującego brzuch pokochali internauci - post w ciągu tygodnia udostępniono ponad 45 tysięcy razy.

Jared Brewer z amerykańskiego stanu Kentucky zastąpił żonę na sesji zdjęciowej, gdy okazało się, że Kelsey musi ostatnie tygodnie ciąży spędzić w łóżku.

"Siedzenie w domu 24 godziny na dobę i wstawanie tylko po to, żeby się rozciągnąć i pójść do łazienki, zdecydowanie nie było wesołym doświadczeniem" - powiedziała Kelsey w rozmowie z USA Today. Jared postanowił umilić swojej żonie ten czas.

"Kelsey była bardzo rozczarowana. Myślała, że uda jej się uwiecznić te piękne chwile, ale musiała spędzić koniec ciąży w łóżku. Więc kiedy Jared napisał do mnie, że chce ją zastąpić i zrobić jej niespodziankę, jak mogłam powiedzieć 'nie'?" - napisała na Facebooku 26 września fotografka Kiana Smither, siostra Kelsey.

Post ze zdjęciami przy wodospadzie stał się się niezwykle popularny. W tydzień udostępniło go ponad 45 tysięcy osób. Pod zdjęciami znajdują się tysiące komentarzy. "Te fotki są bezbłędne" "Mąż zasługuje na jakąś nagrodę" - piszą internauci.

Jared pozował niczym z ciążowym brzuchemFacebook/ K.M. Smither Photography
Na sesji mężczyzna zastąpił swoją żonęFacebook/ K.M. Smither Photography
Żonie Jareda bardzo spodobały się fotografieFacebook/ K.M. Smither Photography
Post udostępniło ponad 45 tysięcy osóbFacebook/ K.M. Smither Photography

Post udostępniła też sama Kelsey. "Te zdjęcia będą mnie bawić do końca życia" - napisała kobieta. Jak możemy przeczytać w kolejnym wpisie - 28 września Kelsey urodziła zdrowego synka.

Zobacz też: Wielka radość i wielki ból. Intymne, prawdziwe zdjęcia z narodzin

Autor: mbl//mro / Źródło: Facebook, USA Today

Źródło zdjęcia głównego: Facebook/ K.M. Smither Photography