Ciekawostki

Prezydent z klockami, pierwsza dama z misiem. Para prezydencka na Dzień Dziecka

Ciekawostki

Prezydent z klockami, Pierwsza Dama z misiem. Para prezydencka na Dzień Dziecka
twitter.com/@prezydentplZdjęcie opublikowano w środę rano

"Życzymy Wam, aby dzieciństwo było dla Was czasem miłych i inspirujących wspomnień" - czytamy w prezydenckich życzeniach z okazji Dnia Dziecka. Oprócz nich, do sieci trafiły również zdjęcia Andrzeja Dudy i jego żony z dzieciństwa. Zdjęciami z lat młodości podzieliły się również władze Warszawy.

Na koncie Kancelarii Prezydenta na Twitterze w środę rano pojawiły się zdjęcia pokazujące Andrzeja Dudę i jego żonę Agatę Kornhauser-Dudę w czasach przedszkolnych. Fotografie opublikowano z okazji Dnia Dziecka.

"Z serdecznymi pozdrowieniami i uśmiechem :-)"

Dodatkowo na stronie prezydenta pojawiły się życzenia. "Z okazji Waszego święta życzymy Wam dużo zdrowia, optymizmu oraz wielu wspaniałych chwil przeżytych w gronie najbliższych. W każdym nowym dniu odkrywajcie dla siebie jak najwięcej momentów pogodnych i szczęśliwych" - pisze para prezydencka.

"Życzymy Wam sukcesów w nauce. Zdobytą wiedzę starajcie się wykorzystywać z pożytkiem dla Was i osób, które spotkacie na swej drodze. Niech cechuje Was różnorodność zainteresowań, ciekawość wobec świata, otwartość i wrażliwość na drugiego człowieka" - czytamy.

"Życzymy Wam, aby dzieciństwo było dla Was czasem miłych i inspirujących wspomnień, które w życiu dojrzałym kształtować będą Waszą kreatywność. Życzymy Wam również, aby dorośli zawsze byli dla Was pełni zrozumienia, wsparcia i zachęty do interesującej zabawy oraz ciekawej pracy. Z serdecznymi pozdrowieniami i uśmiechem :-)" - kończy Pierwsza Para.

Andrzej Duda i Agata Kornhauser w wieku przedszkolnymprezydent.pl

Życzenia od władz stolicy

Na oficjalnym koncie Warszawy na Twitterze pojawiło się natomiast zestawienie fotografii m.in. z Hanną Gronkiewicz-Waltz w dzieciństwie. Prezydent jest na samym środku zdjęcia. Oprócz niej znalazły się tam zdjęcia zastępców prezydent - Jarosława Jóźwiaka (prawy górny róg), Włodzimierza Paszyńskiego (lewy górny) i Michała Olszewskiego (prawy dolny). W lewym dolnym rogu znajduje się zdjęcie sekretarza m. st. Warszawy - Marcina Wojdata.

W Dniu Dziecka życzymy wszystkim dzieciom – tym małym i tym całkiem dużym – mnóstwo uśmiechu zabawy i słodkości pic.twitter.com/xwxOSzvHSR— Warszawa (@warszawa) 1 czerwca 2016

Autor: kry//tka / Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: twitter.com/prezydentpl

Pozostałe wiadomości