Samochody za paragon. Ostatni dzień rejestracji

Z kraju

Narodowa Loteria Paragonowa potrwa do końca marca 2017 roku

Bierzesz udział w loterii paragonowej? W poniedziałek mija termin na zarejestrowanie paragonów za kończący się miesiąc, które wezmą udział w losowaniu nagród w zabawie organizowanej przez Ministerstwo Finansów.

Rejestracja październikowych paragonów, to warunek, aby uczestniczyć w podwójnym listopadowym losowaniu. Najbliższe losowanie nagrody dodatkowej - Opla Astry, odbędzie się 17 listopada. Ostatniego dnia listopada odbędzie się zaś losowanie notebooków Lenovo oraz iPadów Air 2.

Jednocześnie przypominamy o możliwości zgłaszania paragonów z branż premiowanych. Od października premiowana jest "działalność taksówek osobowych" (IV kw. 2016 r.). W I kw. przyszłego roku będzie to "sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw".

Paragony z branż premiowanych wezmą udział w cokwartalnym losowaniu Opla Insigni.

Loteria paragonowa

Narodowa Loteria Paragonowa jest projektem edukacyjnym wpisującym się w program działań, które zmierzają do odbudowania wpływów podatkowych państwa, realizowany przez obecne kierownictwo Ministerstwa Finansów.

Akcja promuje postawy obywatelskie, takie jak płacenie podatków i uświadamia Polakom, że biorąc paragony wspierają uczciwy obrót gospodarczy. W loterii może wziąć udział każdy paragon fiskalny wystawiony na kwotę minimum 10 zł. Uczestnikami loterii mogą być osoby, które ukończyły 18 lat i zarejestrują paragon na www.loteriaparagonowa.gov.pl.

Loteria wystartowała 1 października 2015 roku i pierwotnie miała potrwać do 30 września 2016 roku. W połowie września MF poinformowało jednak o przedłużeniu Narodowej Loterii Paragonowej do 31 marca 2017 roku.

Zobacz materiał TVN24 BiS o rekordowych wygranych w loteriach (06.05.2016):

Rekordowe wygrane w loteriach

Autor: mb / Źródło: tvn24bis.pl