Spotkaj się z pracodawcami i znajdź pracę marzeń. Dzisiaj rusza Absolvent Talent Days

Z kraju


Dzisiaj rusza kolejna, wiosenna edycja targów pracy i praktyk Absolvent Talent Days. Impreza będzie gościć w pięciu polskich miastach: Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu i Łodzi. Targi to wyjątkowa okazja, żeby osobiście spotkać się i porozmawiać z ponad 400. pracodawcami. Patronem medialnym wydarzenia jest telewizja TVN, która weźmie udział w targach w Krakowie.

Jak informują organizatorzy, Absolvent Talent Days to nie tylko możliwość bezpośredniego spotkania z pracodawcami, ale też platforma wzajemnej komunikacji i wymiany doświadczeń na temat kariery zawodowej.

Z najlepszymi

W wiosennych spotkaniach wezmą udział prezesi i dyrektorzy najbardziej znanych i cenionych przez pracowników firm. W trakcie paneli dyskusyjnych oraz indywidualnych prelekcji będą doradzać młodym ludziom, w jaki sposób skutecznie wspinać się po szczeblach kariery. Wśród prelegentów znaleźli się m.in. aktor Jerzy Stuhr, koszykarz i przedsiębiorca Maciej Zieliński, a także prezes NBP Marek Belka.

Targi gościć będą w pięciu miastach: 10 marca w Krakowie (ICE Kraków Congress Centre), 12 marca we Wrocławiu (Stadion Wrocław), 18-19 marca w Warszawie (Stadion Narodowy), 24 marca w Poznaniu (INEA Stadion) i 26 marca w Łodzi (Art-Inkubator).

Poznaj TVN

TVN objęła imprezę patronatem medialnym. Telewizja weźmie też udział w targach w Krakowie, gdzie na gości będzie czekać stoisko TVN. Chętni będą mieli możliwość bliższego poznania TVN.

Studenci i absolwenci spotkają się z przedstawicielami firmy, będą mieli też możliwość zadawania pytań oraz dokładnego zapoznania się z ofertą pracy, współpracy, praktyk i staży. Dodatkową atrakcją będą warsztaty dedykowane osobom, które swoją przyszłość chciałby wiązać z branżą IT w mediach.

Autor: mn / Źródło: tvn24bis.pl