TVN24 | Białystok

W szafie znaleźli walizkę z "niespodzianką". Wypakowali ją, a "zawartość" zawieźli do więzienia

TVN24 | Białystok

Aktualizacja:
Autor:
tm/gp
Źródło:
TVN24 Białystok
Ukrył się w ścianie przed policjantami. 38-latek został zatrzymany za oszustwa
Ukrył się w ścianie przed policjantami. 38-latek został zatrzymany za oszustwaPomorska Policja
wideo 2/4
Pomorska PolicjaUkrył się w ścianie przed policjantami. 38-latek został zatrzymany za oszustwa (wideo ilustracyjne)

Lubelscy kryminalni zatrzymali 29-latkę, która chciała uniknąć odbycia kary między innymi za oszustwa metodą "na policjanta". Kobieta schowała się w szafie. A konkretnie, w leżącej na półce walizce. Trafiła już do więzienia, gdzie ma spędzić ponad sześć lat.

We wtorek policjanci weszli do jednego z mieszkań na lubelskim Sławinie. Podejrzewali, że ukrywa się tam 29-letnia kobieta, która odpowiadała z wolnej stopy w dwóch procesach i po ogłoszeniu wyroków nie stawiła się do odbycia kary.

Miało nie być jej w domu

- Mieszkanie otworzył mężczyzna, który twierdził, że jego partnerka kilka dni temu wyjechała z Polski – mówi młodszy aspirant Kamil Karbowniczek z zespołu prasowego lubelskiej policji.

Kryminalni nie uwierzyli w tę historię. Okazało się, że kobieta ukryła się w szafie. A konkretnie, w leżącej tam walizce.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE>>>

29-letnia lublinianka ma odbyć karę m.in. za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, która na terenie Polski i Niemiec dokonywała oszustw metodą "na policjanta". Kobieta wyłudziła od seniorów co najmniej 100 tys. zł. Skazano ją też za stręczycielstwo i sutenerstwo.

Kobieta ukryła się w walizceLubelska policja

Trafiła do więzienia

- Jeszcze tego samego dnia została doprowadzona do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary sześciu lat i dwóch miesięcy pozbawienia wolności – podkreśla młodszy aspirant Karbowniczek.

Trafiła do więzienia, gdzie ma spędzić ponad sześć latLubelska policja

Autor:tm/gp

Źródło: TVN24 Białystok

Źródło zdjęcia głównego: Lubelska policja

Pozostałe wiadomości