Dwie krowy przeżyły zderzenie z pociągiem, strażacy wyciągnęli je spod wagonu

Autor:
tam/gp
Źródło:
tvn24.pl
Krowy wpadły pod pociąg. Wyciągnęli je strażacy, właściciel dostał mandat
Krowy wpadły pod pociąg. Wyciągnęli je strażacy, właściciel dostał mandatolesnica998.pl
wideo 2/11
krówki

Kilkadziesiąt minut trwało uwalnianie dwóch krów spod jednego z wagonów pociągu. Zwierzęta wpadły pod przejeżdżający skład po tym, jak sforsowały zagrodę. Nie odniosły obrażeń, a ich właściciel został ukarany przez policję mandatem.

W środę po godzinie 23 służby odebrały zgłoszenie o tym, że pociąg osobowy przejeżdżający przez Bierutów potrącił dwie krowy. - Na miejscu okazało się, że zwierzęta żyją. Znajdowały się pod pociągiem. By je wyciągnąć, strażacy musieli użyć różnego sprzętu i różnych technik – relacjonuje Marcin Purzyński ze straży pożarnej w Oleśnicy. OGLĄDAJ TELEWIZJĘ NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Krowy weszły na tory i wpadły pod pociągolesnica998.pl

Sforsowały ogrodzenie i ruszyły na nocną eskapadę

Po kilkudziesięciu minutach akcji krowy udało się oswobodzić. Na miejscu czekał na nie właściciel i weterynarz. - Szczęśliwie zwierzętom nic się nie stało, trafiły pod nadzór weterynarza. A właściciel krów został ukarany mandatem i pouczony na temat lepszego zabezpieczenia ogrodzenia miejsca, w którym przebywały zwierzęta – mówi Bernadeta Pytel z policji w Oleśnicy. I dodaje, że krowy znalazły się na torach, bo sforsowały ogrodzenie.

Do zdarzenia doszło w BierutowieGoogle Maps

Autor:tam/gp

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: olesnica998.pl

Pozostałe wiadomości