TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na jutro - piątek 31.12. Deszcz w wielu miejscach, do 13 stopni. Powieje silny wiatr

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 24/25.06
Pogoda na noc 24/25.06tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 31.12

Pogoda na jutro: sylwester przyniesie w wielu miejscach pochmurne niebo i opady deszczu do pięciu litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy od 4 do 13 stopni Celsjusza. Powieje wiatr, który w porywach może osiągać nawet do 80 kilometrów na godzinę.

Pogoda na noc: będzie na ogół pochmurne z opadami deszczu rzędu pięciu litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura minimalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie umiarkowany, okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 kilometrów na godzinę. Powieje z zachodu i południowego zachodu.

Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - piątek 31.12

Pogoda na jutro - piątek, sylwester 31.12 przyniesie zachmurzenie duże z opadami deszczu do pięciu litrów wody na metr kwadratowy. Możliwe są niewielkie przejaśnienia. Na termometrach zobaczymy od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami osiągnie w porywach do 40-80 km/h. Nadciągnie z zachodu i południowego zachodu.

Pogoda na piątek
Pogoda na piątektvnmeteo.pl

Warunki biometeo w piątek

W całym kraju wilgotność powietrza będzie utrzymywać się w granicach 90 procent. Na wschodzie kraju odczujemy zimno, a w pozostałych regionach - chłód. Biomet w całej Polsce zapowiada się niekorzystny.

Warunki biometeo w piątek
Warunki biometeo w piątektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 5 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, okresami w porywach osiągnie ponad 60 km/h, południowo-zachodni i zachodni. Ciśnienie spada, o północy sięgnie 1007 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie duże z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach osiągnie do 80 km/h, zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe barometry wskażą 1008 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 5 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, okresami w porywach dojdzie do 40-60 km/h, nadciągnie z zachodu. Ciśnienie spada, o północy wyniesie 988 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie 9 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny zachodni wiatr, okresami w porywach dojdzie do 40-70 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe barometry wskażą 989 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy do 6 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, zachodni, okresami w porywach jego prędkość sięgnie 40-60 km/h. Ciśnienie rośnie, o północy dojdzie do 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura minimalna osiągnie 10 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z zachodu, okresami w porywach jego prędkość wyniesie 40-70 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1005 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno z deszczem. Na termometrach zobaczymy minimalne 3 st. C. Zachodni i południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany, okresami w porywach osiągnie do 40-60 km/h. Ciśnienie spada, o północy wyniesie 998 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie duże z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr, okresami w porywach wyniesie do 40-70 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe sięgnie 1000 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy 7 st. C. Powieje umiarkowany wiatr, okresami w porywach wyniesie 40-60 km/h, nadciągnie z zachodu. Ciśnienie rośnie, o północy wyniesie 1001 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura maksymalna 13 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 40-70 km/h. Ciśnienie w południe sięgnie 1002 hPa.

Warunki drogowe w piątek
Warunki drogowe w piątektvnmeteo.pl

Autor:dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości