TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - sobota 12.03. Dopisze pogodna aura, od 4 do 9 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na środę 10.08
Prognoza pogody na środę 10.08tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Sobota przyniesie pogodną aurę. Termometry pokażą maksymalnie od 4 do 9 stopni. Warunki biometeorologiczne będą neutralne.

Sobota upłynie pod znakiem pogodnej aury. Temperatura maksymalna wyniesie od 4 stopni Celsjusza na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu, przez 7 st. C w centrum kraju, do 9 st. C na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, na wschodzie z północy, a tak poza tym z południowego wschodu. 

Warunki biometeo - sobota 12.03

Wilgotność powietrza w ciągu dnia oscylować będzie wokół 60 procent. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pogodna aura. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Wiatr powieje ze zmieniających się kierunków, słabo i umiarkowanie. W południe barometry pokażą 1020 hPa. 

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Wiatr ze zmieniających się kierunków będzie wiał słabo i umiarkowanie. W południe na barometrach zobaczymy 1032 hPa. 

Pogoda na dziś - Poznań

Zapowiada się pogodny dzień. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Wiatr powieje ze zmieniających się kierunków, słabo i umiarkowanie. W południe ciśnienie wyniesie 1019 hPa. 

Pogoda na dziś - Wrocław

Pogodna aura. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 8 st. C. Wiatr będzie wiał z kierunków zmieniających się, słabo i umiarkowanie. W południe na barometrach zobaczymy 1015 hPa. 

Pogoda na dziś - Kraków

Będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje ze zmieniających się kierunków. W południe barometry pokażą 1005 hPa. 

Warunki drogowe w sobotę
Warunki drogowe w sobotętvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości