Pogoda na dziś - poniedziałek, 2.01. Nadal będzie bardzo ciepło, od 10 do 17 stopni

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Poniedziałek 2.01 upłynie na ogół pod znakiem pogodnej aury. Miejscami będzie się chmurzyć i popada deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 17 stopni Celsjusza.

W poniedziałek na północy kraju będzie pochmurno z opadami deszczu rzędu 1-3 litrów wody na metr kwadratowy. Pozostałym regionom Polski dopisze na ogół pogodna aura. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 10 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni wiatr, okresami w porywach powieje do 40-60 kilometrów na godzinę.

Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałektvnmeteo.pl

Warunki biometeo - poniedziałek, 2.01

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 70 do 90 procent. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałek tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Przed mieszkańcami Gdańska, Gdyni i Sopotu pochmurny poniedziałek z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 12 st. C. Powieje umiarkowany, południowo-zachodni wiatr, który okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h. Ciśnienie wyniesie w południe 1013 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Poniedziałek w Krakowie zapowiada się pogodny. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 13 st. C. Południowo-zachodni wiatr, umiarkowany, okresami w porywach powieje do 40-60 km/h. Barometry wskażą w południe 991 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Mieszkańców Poznania czeka pochmurny poniedziałek z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni wiatr, okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h. Ciśnienie osiągnie w południe 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Poniedziałek w Warszawie będzie pochmurny z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna sięgnie 13 st. C. Południowo-zachodni wiatr, umiarkowany, okresami w porywach będzie wiał do 40-60 km/h. Na barometrach zobaczymy w południe 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Poniedziałek we Wrocławiu przyniesie pogodą aurę. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 12 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni, okresami w porywach powieje do 40-60 km/h. Barometry wskażą w południe 1004 hPa.  

Warunki drogowe w poniedziałek
Warunki drogowe w poniedziałektvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości