Najnowsze

Pogoda na jutro: środa zapowiada się chłodno i deszczowo

Najnowsze


Pogoda na jutro, czyli środę 25.08, w niektórych regionach przyniesie opady deszczu. Zrobi się chłodno - na termometrach zobaczymy maksymalnie 22 stopnie Celsjusza, jednak odczuwalna temperatura może być niższa z powodu silniejszych porywów wiatru.

Pogoda na noc: zachmurzenie zmienne. Na Lubelszczyźnie Podkarpaciu i w Małopolsce pojawią się opady deszczu do 10 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura minimalna sięgnie od 8 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Podkarpaciu. Z zachodu i północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Pogoda na środę 25.08

Pogoda na jutro: zachmurzenie zmienne. Do południa na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu pojawiać się będzie stopniowo zanikający deszcz o sumie do 1-2 litrów wody na metr kwadratowy. Po południu na Pomorzu pojawi się front atmosferyczny z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 16 st. C na Podlasiu do 22 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. Na północy jego porywy mogą być okresami silniejsze.

Pogoda na środę 25.08tvnmeteo.pl

Warunki biometeo w środę 25.08

Wilgotność powietrza sięgnie około 60-70 procent. W całej Polsce odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w środę 25.08tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Dość pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 10 st. C. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. O północy na barometrach zobaczymy 1023 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie 20 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu, okresami może być silniejszy. W południe barometry pokażą 1012 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno z deszczem. Na barometrach zobaczymy minimum 11 st. C. Północny wiatr będzie słaby i umiarkowany. O północy ciśnienie osiągnie 991 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie zmienne. Termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. W południe ciśnienie wyniesie 987 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Zachmurzenie zmienne. Temperatura minimalna sięgnie 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północy. O północy barometry wskażą 1013 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie zmienne. Na barometrach zobaczymy maksymalnie 20 st. C. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1006 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie. Termometry pokażą minimum 10 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północy. O północy na barometrach zobaczymy 1008 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie zmienne. Temperatura maksymalna wyniesie 18 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z zachodu. Ciśnienie w południe osiągnie 1003 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Zachmurzenie zmienne. Temperatura minimalna sięgnie 10 st. C. Północny wiatr będzie słaby i umiarkowany. O północy barometry pokażą 1008 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Zachmurzenie zmienne. Na barometrach zobaczymy maksymalnie 21 st. C. Z zachodu powieje słabo i umiarkowanie. W południe barometry wskażą 1002 hPa.

Autor: kw//now / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości