Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: -16°C -12°C -20°C Przejściowe zachmurzenie
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: miejscami deszcz, maksymalnie 11 stopni

  06-10-2019 06:30 Biomet będzie na ogół neutralny
  Prognoza pogody na środę tvnmeteo.pl

  W niedzielę należy się spodziewać słabych, miejscowych opadów. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 11 stopni Celsjusza. W górach mogą pojawić się opady śniegu.

  Niedziela upłynie pod znakiem małego i umiarkowanego zachmurzenia, a chwilami dużego. Na południu wystąpią zanikające opady deszczu do 5 litrów na metr kwadratowy. W pasmach górskich Karpat wystąpią opady deszczu ze śniegiem i śniegu do 5 centymetrów. Na Pomorzu przelotnie może popadać deszcz. Temperatura wyniesie od 6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 9 st. C w centrum kraju do 11 st. C na zachodzie. Powieje północno-wschodni i wschodni, słaby i umiarkowany, a okresami dość silny wiatr.

  Warunki biometeorologiczne

  W niedzielę wilgotność powietrza na przeważającym obszarze kraju będzie oscylować w granicach 70 procent. Jedynie na południu przekroczy 90 procent. Odczujemy chłód, a na krańcach południowych i północnych wilgoć. Biomet na ogół będzie neutralny, tylko na Podkarpaciu okaże się niekorzystny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura wzrośnie do 9 st. C. Powieje północny, słaby i umiarkowany, a okresami dość silny wiatr. Ciśnienie rośnie, około południa dojdzie do 1005 hPa.

  TRÓJMIASTO:

  Pochmurno z przejaśnieniami, może popadać przelotny deszcz. Temperatura wyniesie maksymalnie 9 st. C. Północno-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr okresami będzie dość silny. Ciśnienie rośnie, około południa dojdzie do 1022 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Powieje północno-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie rośnie, około południa dojdzie do 1011 hPa.

  WROCŁAW

   

  Pochmurno z rozpogodzeniami. W najcieplejszym momencie dnia temperatura wyniesie 11 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr, a okresami będzie dość silny. Ciśnienie rośnie, około południa dojdzie do 1006 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno z przejaśnieniami, okresami popada deszcz. Na termometrach zobaczymy 9 st. C. Powieje północno-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie rośnie, około południa wyniesie 991 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...