TVN24 GO

TVN24 GO

- Спочатку поляки не знали, що Польща вже вільна, - сказав історик і журналіст tvn24.pl Маріуш Новік, автор подкасту 'У старих новинах" на TVN24 GO, який у річницю відновлення Польщею незалежності розповів, як ця подія була описана тодішньою пресою. 

Dlaczego po katastrofie promu Estonia nie przesłuchano tych, którzy przeżyli? Skąd w statku wzięło się 20-metrowe wgniecenie i dlaczego w raporcie po jego zatonięciu znalazły się poważne błędy? Czy szwedzki rząd próbował coś ukryć? Odpowiedzi na te pytania szukają autorzy kontynuacji głośnej serii "Estonia – katastrofa na morzu". Nowy dwuodcinkowy film dokumentalny można od niedzieli oglądać w serwisach TVN24 GO i Player.

Według policyjnych statystyk, w 2021 w Polsce dzieci i nastolatki podjęły 1496 prób samobójczych – to aż o ponad 650 przypadków więcej niż rok wcześniej i aż cztery razy więcej niż w 2013 roku. O powodach tej alarmującej sytuacji i o tym, jak w Polsce wygląda opieka psychiatryczna nad najmłodszymi, opowiada nowy cykl reporterski w TVN24 GO "Depresja systemu". Użytkownicy serwisu mogą także wspomóc działania Fundacji TVN na rzecz psychiatrii dziecięcej.

"Dowód tożsamości" w reżyserii Mikołaja Grynberga to autorski zapis poruszających rozmów z przedstawicielami różnych pokoleń polskich Żydów. Jak czują się we współczesnej Polsce? Co ich boli? O czym marzą? Jak ewoluuje pamięć o Zagładzie i jaką rolę pełni w świadomości dzisiejszych dwudziestolatków? Film dokumentalny produkcji Muzeum POLIN od piątku można oglądać w serwisie TVN24 GO.

33 dni po starcie stacji TVN24, 11 września 2001 roku, doszło do ataków terrorystycznych na World Trade Center i Pentagon. Był to bojowy chrzest dla młodej stacji newsowej, ale przede wszystkim dzień szoku dla Stanów Zjednoczonych i świata. Na 20. rocznicę tych tragicznych wydarzeń zespół TVN24 przygotował liczne materiały, które będą dostępne zarówno na antenach telewizyjnych, jak i w internecie.