Polsko-włoska para młoda uciekła z restauracji i nie zapłaciła za wesele

Autor:
pp/ft
Źródło:
PAP
Restauracje we Włoszech. Wideo archiwalne
Restauracje we Włoszech. Wideo archiwalneReuters Archive
wideo 2/2
Reuters ArchiveRestauracje we Włoszech. Wideo archiwalne

Polka i Włoch są poszukiwani przez włoskich karabinierów po tym, jak uciekli po swoim weselu koło Frosinone we włoskim regionie Lacjum, nie płacąc rachunku w restauracji. Jak ustalono, małżonkowie polecieli do Niemiec. Nie wyklucza się, że stamtąd pojadą do Polski.

O uciekającej młodej parze informują włoskie media. Małżonkowie zaraz po ślubie i eleganckim przyjęciu weselnym dla 70 osób wyruszyli w podróż poślubną. Po biesiadzie w lokalu pozostawili zamiast miłych wspomnień niezapłacony rachunek wynoszący osiem tysięcy euro.

Włoskie media podały, że małżonek to 40-letni właściciel małej firmy budowlanej z miejscowości Ferentino, a jego żona to 25-letnia Polka, mieszkająca od dłuższego czasu w Rzymie.

Przed ślubem, po degustacji proponowanych dań, wybrali w lokalu weselne menu złożone z dań z ryb. Z restauratorem para młoda ustaliła zasady uiszczenia rachunku, co miało nastąpić po przyjęciu.

W wyznaczonym terminie właściciel lokalu czekał cały dzień. Dzwonił bezskutecznie, a gdy pojechał do domu pary, zastał zamknięte drzwi. Sąsiedzi nie widzieli małżonków od dnia ich ślubu.

ZOBACZ TEŻ: Włosi uciekli z restauracji w Albanii. Premier kazała zapłacić rachunek za rodaków... ambasadzie

Restaurator zawiadomił karabinierów. Ci zaś szybko ustalili, że Włoch i Polka razem z rodzicami pana młodego polecieli z rzymskiego lotniska do Niemiec. Poszukujący ich karabinierzy nie wykluczają, że następnym etapem może być Polska, gdzie mieszka rodzina żony.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:pp/ft

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock