Chciała sobie zrobić zdjęcie, uszkodziła fontannę. Wybryk nastolatki zarejestrowała kamera

Autor:
aa/
tam
Źródło:
tvn24.pl
Gorzów Wielkopolski. Uszkodzono jeden z symboli miasta (wideo bez dźwięku)
Gorzów Wielkopolski. Uszkodzono jeden z symboli miasta (wideo bez dźwięku)KMP Gorzów Wielkopolski
wideo 2/5
KMP Gorzów Wlkp. Gorzów Wielkopolski. Uszkodzono jeden z symboli miasta

Najpierw grupa nastolatek tylko kręciła się w pobliżu fontanny Pauckscha w Gorzowie Wielkopolskim. Potem jedna z nich postanowiła do niej wejść i zrobić sobie zdjęcie. Jeden z elementów fontanny nie wytrzymał obciążenia i urwał się.

Gorzowscy policjanci zatrzymali nastolatkę, która uszkodziła jeden z symboli miasta - fontannę Pauckscha. Do zdarzenia doszło w poniedziałek tuż po godzinie 17. To wtedy operator miejskiego monitoringu zauważył grupę nastolatek, które kręciły się w pobliżu fontanny. Chwilę później jedna z nich weszła do wody, żeby zrobić sobie zdjęcie.

- Po chwili dziewczyna znalazła się tuż przy znajdujących się tam postaciach. Jedna z figur dziewczynki trzyma wędkę. W pewnym momencie obciążony element fontanny urwał się. Nastolatka szybko wyszła z fontanny - relacjonuje podkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik gorzowskiej policji.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO>>>

Nastolatka uszkodziła fontannę KMP Gorzów Wielkopolski

Nastolatka nie uniknie konsekwencji

Dziewczyna ledwie zdążyła opuścić fontannę, a już obok niej pojawili się policjanci. - Wspólne działanie pozwoliło na natychmiastowe zatrzymanie i utrwalenie przebiegu zdarzenia - przekazuje Jaroszewicz.

Wiadomo, że policjanci poinformowali o dewastacji zarządcę obiektu, czyli urząd miasta. Przedstawiciele magistratu złożyli w tej sprawie zawiadomienie. Straty oszacowano na około tysiąc złotych. Sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Straty oszacowano na tysiąc złotychKMP Gorzów Wielkopolski

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor:aa/ tam

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: KMP Gorzów Wielkopolski

Pozostałe wiadomości