TVN24 | Pomorze

Zniszczyli i okradli robakomat, nagrała ich kamera. Teraz szukają ich policjanci

TVN24 | Pomorze

Autor:
eŁKa/
tam
Źródło:
TVN24 Pomorze
Okradli robakomat, nagrała ich kamera. Teraz szukają ich policjanci
Okradli robakomat, nagrała ich kamera. Teraz szukają ich policjancipolicja kujawsko-pomorska
wideo 2/18
policja kujawsko-pomorskaOkradli robakomat, nagrała ich kamera. Teraz szukają ich policjanci

Wywrócili maszynę z akcesoriami wędkarskimi, a potem ją okradli. Trzech mężczyzn nagrała kamera monitoringu, a teraz szukają ich funkcjonariusze z Bydgoszczy. Poszukiwanym - których wizerunki publikuje policja - grozi do 10 lat więzienia.

12 września o godzinie 03:56 przy ulicy Kostrzyńskiej 1/5 w Bydgoszczy doszło do nietypowej kradzieży. Okradziony i zniszczony został tak zwany robakomat, czyli maszyna, w której wędkarze mogą kupić między innymi robaki i zanęty.

Na nagraniu opublikowanym przez policję widać, jak do maszyny z wędkarskimi akcesoriami podchodzi trzech mężczyzn. Najpierw oglądają ją z różnych stron, zaglądają do środka, a potem zaczynają nią bujać, szarpać i przechylać. Wreszcie - co widać na nagraniu - wyrwali automat z podłoża. Wtedy zawartość maszyny spadła do dolnej komory, skąd mężczyźni wyciągnęli łup i odeszli.

OGLĄDAJ TELEWIZJĘ NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Okradli robakomat, szuka ich policjapolicja kujawsko-pomorska

Policja prosi o pomoc w namierzeniu mężczyzn

Policjanci z Bydgoszczy opublikowali nagranie i proszą o pomoc w namierzeniu mężczyzn. - Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach i filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami - apeluje komisarz Przemysław Słomski z bydgoskiej policji.

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem. To oznacza, że mężczyznom grozi do 10 lat więzienia.

Z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście można skontaktować się bezpośrednio przy ulicy Poniatowskiego 5 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 14 65, a także całodobowo pod numerami 47 751 11 60 lub 112, powołując się na znak sprawy L.dz. KR I 3666/21.

Autor:eŁKa/ tam

Źródło: TVN24 Pomorze

Źródło zdjęcia głównego: policja kujawsko-pomorska

Pozostałe wiadomości