Uszkodzonych kilkanaście pojazdów w centrum Szczecinka. Policja zatrzymała trzech mężczyzn

Autor:
asty/kab
Źródło:
TVN24
Uszkodzone samochody w Szczecinku (materiał z 29.12.2021)
Uszkodzone samochody w Szczecinku (materiał z 29.12.2021)TVN24
wideo 2/2
TVN24Uszkodzone samochody w Szczecinku

Porysowana karoseria, zniszczone lusterka, zderzaki i wycieraczki. Kilka samochodów zostało uszkodzonych we wtorek w centrum Szczecinka. Policja zatrzymała trzech mężczyzn. Dwóch z nich w czasie zatrzymania było pod wpływem alkoholu.

We wtorek około godziny 19 grupa osób uszkodziła kilka samochodów zaparkowanych w centrum Szczecinka w pobliżu placu Wolności, przy ulicy Bohaterów Warszawy i Zamkowej.

OGLĄDAJ NA ŻYWO W TVN24 GO

Uszkodzonych kilka pojazdów w centrum SzczecinkaTVN24

- Kilka osób przemierzało ulicami Szczecinka i uszkadzali samochody: lusterka, zderzaki i wycieraczki - powiedział pan Piotr.

- Zostało urwane lusterko przez wandali, którzy przechodzili obok mojego samochodu. Zniszczyli ludzkie mienie i jest mi bardzo przykro z tego powodu, bo wiąże się to z kosztami i jest utrudnione dalsze użytkowanie samochodu - dodała pani Justyna.

W pojazdach zniszczone zostały między innymi lusterka, zderzaki i wycieraczki, a także została porysowana karoseria.

Zatrzymano trzech mężczyzn

Jak informuje aspirant Anna Matys z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku, "we wtorek mężczyzna zobaczył, jak trzy osoby uszkadzają wycieraczkę na parkingu w centrum miasta". - Świadek niezwłocznie powiadomił policję. Policjanci zatrzymali w sprawie trzech mężczyzn w wieku od 23 do 36 lat - przekazała policjantka.

Jak poinformowała, dwóch z nich w trakcie zatrzymania było pod wpływem alkoholu. Łącznie uszkodzono osiem aut.

Po godzinie 14 Anna Matys z policji w Szczecinku przekazała, że jeden mężczyzna usłyszał dwa zarzuty dotyczące zniszczenia dwóch pojazdów. Policja pracuje nad ustaleniem kolejnych poszkodowanych.

Autor:asty/kab

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości