TVN24 | Pomorze

Dachował samochód, podróżowała nim kobieta z trójką dzieci

TVN24 | Pomorze

Aktualizacja:
Autor:
eŁKa/gp
Źródło:
TVN24 Szczecin
Do wypadku doszło w pobliżu Reskatvn24
wideo 2/12
tvn24Do wypadku doszło w pobliżu Reska

Poważny wypadek w gminie Resko. Samochód dachował. Troje dzieci jest rannych, dwoje w poważnym stanie do szpitala w Szczecinie zabrał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak informują służby, do wypadku doszło tuż po godz. 9 na drodze wojewódzkiej 152 w gminie Resko. Na drodze między Starogardem i Prusimiem kierowany przez kobietę samochód marki BMW wypadł z drogi i dachował.

Jak przekazał nam kapitan Tomasz Kubiak z zachodniopomorskiej straży pożarnej, poszkodowanych, oprócz kierującej, zostało troje dzieci.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Na łuku drogi

Komisarz Magdalena Rymszewicz z Komendy Powiatowej Policji w Łobzie przekazała, że do wypadku doszło na łuku drogi. Według policjantki dwoje dzieci zostało zabranych przez helikopter LPR do szpitala w Szczecinie. Ich stan jest poważny. Kobietę i trzecie dziecko do szpitala zabrała karetka pogotowia.

Jak poinformowała nas Paulina Heigel, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie, zabrani przez LPR poszkodowani to pięcioletnie dziecko z urazem głowy i 11-letnie dziecko z urazem ręki.

Zabrani karetkami zostali siedmioletnie dziecko z urazem klatki piersiowej i ręki oraz 27-letnia kobieta z ogólnymi otarciami i potłuczeniami.

Policja bada okoliczności wypadku.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Autor:eŁKa/gp

Źródło: TVN24 Szczecin

Źródło zdjęcia głównego: tvn24