Bydgoszcz. Nie wjeżdżał na rondo, powiadomiono służby

Autor:
mm/
tam
Źródło:
tvn24.pl
Bydgoszcz. Kierowca zasłabł za kierownicą (materiał z 24.08.2022)
Bydgoszcz. Kierowca zasłabł za kierownicą (materiał z 24.08.2022)
wideo 2/8
Bydgoszcz. Kierowca zasłabł za kierownicą

Kierowca przez dłuższy czas nie wjeżdżał na rondo w Bydgoszczy, mimo że miał taką możliwość. Okazało się, że mężczyzna stracił przytomność. Na miejscu interweniowała policja i pogotowie ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek o godzinie 17. Pracownik straży miejskiej obsługujący monitoring miejski zauważył nietypową sytuację na jezdni tuż przy Rondzie Jagiellonów w Bydgoszczy.

"Jeden z pojazdów oczekiwał przez pewien czas na pasie ruchu, pomimo że miał możliwość wjazdu na rondo. Samochód nie miał włączonych świateł awaryjnych. W związku z podejrzeniem, że kierowca mógł zasłabnąć, operator monitoringu przekazał informację o zdarzeniu dyżurnemu Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy" - informuje w komunikacie prasowym bydgoska straż miejska.

Czytaj też: Zasłabła w trakcie jazdy. Przechodzień wskoczył do samochodu i przejął kierownicę, później pomogli strażacy

Policja: kierowcy spadł cukier

Przybyli na miejsce policjanci wezwali karetkę pogotowia. Ratownicy udzieli niezbędnej pomocy mężczyźnie. Nie było konieczności hospitalizacji.

- Kierowcy spadł cukier. Najważniejsze, że stał, a nie jechał, co nie doprowadziło do poważnego zdarzenia drogowego. Udzielono mu pomocy. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Pojawiła się również rodzina, która po zbadaniu mężczyzny zaopiekowała się nim - poinformowała komisarz Lidia Kowalska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Bydgoszcz. Kierowca zasłabł za kierownicąStraż Miejska w Bydgoszczy
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mm/ tam

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Straż Miejska w Bydgoszczy

Pozostałe wiadomości