Wypadek w sali zabaw dla dzieci, dwie dziewczynki zostały poparzone

Autor:
mm/gp
Źródło:
tvn24.pl
Do zdarzenia doszło w Bydgoszczy
Do zdarzenia doszło w BydgoszczyGoogle Earth
wideo 2/5
Google EarthDo zdarzenia doszło w Bydgoszczy

Dwie dziewięciolatki zostały poparzone podczas pokazu w centrum zabaw rodzinnych w Bydgoszczy (woj. kujawsko-pomorskie). Dziewczynki trafiły do szpitala. Sprawę wyjaśnia policja.

Na Kontakt24 otrzymaliśmy informację, że w sobotę, 26 listopada, w sali zabaw w Bydgoszczy doszło do wypadku, w którym ucierpiały dzieci. Według internauty sytuacja miała miejsce w sali "małego chemika", w której miało dojść do wybuchu. W urodzinowej imprezie brało udział w sumie 13 dzieci. Informacje potwierdziła komisarz Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. - O godzinie 18 otrzymaliśmy zgłoszenie, że podczas imprezy dla dzieci w Family Parku doszło do wypadku w którym poszkodowanych zostało dwoje dzieci w wieku 9 lat. Mowa jest o oparzeniach. Jedno z nich zostało zabrane do szpitala przez karetkę pogotowia, drugie do placówki zabrali rodzice prywatnym samochodem - przekazała. 

Wypadek w sali zabaw chemicznych

Jak dodała policjantka do zdarzenia doszło w sali zabaw chemicznych. - Nie było konieczności wzywania straży pożarnej. Będziemy ustalać szczegółowy przebieg i okoliczności zdarzenia - powiedziała komisarz Kowalska. 

Skontaktowaliśmy się z Szymonem Paprockim, dyrektorem Centrum Zabaw Family Park. - Jeszcze nie wiemy, w jaki niekontrolowany sposób doszło do tego, że dzieci miały kontakt z ogniem. To zdarzenie incydentalne. Chcemy jak najszybciej uzyskać wiarygodne informacje w celu jego wyjaśnienia. Jesteśmy w kontakcie ze służbami, oraz z przedstawicielami rodziców dzieci, którzy otrzymali informacje o możliwości skorzystania z zaoferowanej przez nas pomocy psychologicznej.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mm/gp

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości