Wbił się w barierki sportowym Lotusem

 
Kierowcy opatrzono rękę
Źródło zdj. gł.: WirtualnyGarwolin.pl
Prawdopodobnie nadmierna prędkość była przyczyną kolizji, do jakiej doszło w poniedziałek rano na obwodnicy Garwolina (woj. mazowieckie). Kierujący sportowym lotusem stracił panowanie nad pojazdem na śliskiej nawierzchni i wbił się w barierę ochronną. Kierowcy nic się nie stało. Zdjęcia rozbitego samochodu zamieścił na swoim profilu portal WirtualnyGarwolin.

Źródło: Kontakt 24

Czytaj także: