Sześć osób podtrutych gazem

 
Sześć osób podtruło się tlenkiem węgla
Źródło zdj. gł.: TVN24
W niedzielę późnym wieczorem do szpitala trafiło sześć osób po tym, gdy w jednym z bloków w Skarżysku-Kamiennej (Świętokrzyskie) ulatniał się czad.

Jak poinformował dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa, z budynku ewakuowano kilkanaście osób, sześć z nich podtruło się tlenkiem węgla.

Na miejscu strażacy stwierdzili w powietrzu niebezpieczne dla zdrowia stężenie tlenku węgla. W chwili obecnej ustalane są przyczyny pojawienia się gazu w bloku.

Źródło: PAP

Czytaj także: