Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Do wypadku doszło w czwartek rano na niestrzeżonym przejeździe. Pociąg Intercity zderzył się z autem, które wjechało na tory.
- W czwartek po godzinie 7 rano w Skalmierzycach pociąg relacji Wrocław-Warszawa uderzył w osobową Toyotę. Kierowca samochodu, mimo reanimacji, zmarł kilka minut po zdarzeniu - powiedział asp. Artur Kurczaba z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Jak dodał, wina najprawdopodobniej leży po stronie kierowcy, ale to ma wyjaśnić śledztwo.
Jeden z pasażerów samochodu osobowego, mimo reanimacji, zmarł.
Źródło: tvn24