Odra umiera. Specjalne wydanie "Rozmów o końcu świata"

Autor:
ads//now
Źródło:
TVN24
"Rozmowy o końcu świata" - "Odra umiera". Zapowiedź
"Rozmowy o końcu świata" - "Odra umiera". ZapowiedźTVN24
wideo 2/35
TVN24"Rozmowy o końcu świata" - "Odra umiera". Zapowiedź

Katastrofa ekologiczna nad Odrą to fakt. Od prawie trzech tygodni trwa pomór ryb, w rzece giną też inne zwierzęta i organizmy. W niedzielę o godzinie 20 w TVN24 i TVN24 GO specjalne wydanie programu "Rozmowy o końcu świata". Naukowcy i eksperci będą starali się odpowiedzieć na pytania, jak pomóc Odrze i jak powinno wyglądać zarządzanie kryzysowe w obecnej sytuacji. 

W niedzielę w specjalnym wydaniu programu "Rozmowy o końcu świata" w TVN24 i TVN24 GO Magda Łucyan poprowadzi debatę dotyczącą katastrofy ekologicznej w Odrze.

- Zależy nam na tym, by rozmawiać z naukowcami i ekspertami. To oni wiedzą, jak wygląda sytuacja, jak powinno wyglądać zarządzanie kryzysowe. Z moimi gośćmi będę rozliczać działania instytucji państwa, polityków. Mam nadzieję, że politycy tej rozmowy posłuchają i wyciągną wnioski - mówiła Łucyan w poranku TVN24, zapowiadając program.

W debacie wezmą udział: specjalistka do spraw ochrony wód doktor Alicja Pawelec, profesor Zbigniew Karaczun ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, prezeska Polskiego Związku Wędkarskiego Beata Olejarz, geograf i meteorolog Michał Brennek, geohydrolog Krzysztof Smolnicki.

Magda Łucyan o specjalnym wydaniu "Rozmów o końcu świata"
Magda Łucyan o specjalnym wydaniu "Rozmów o końcu świata"TVN24

Magda Łucyan połączy się też z reporterami, którzy będą relacjonować sytuację z kilku miejsc wzdłuż Odry.

Początek programu w TVN24 i TVN24 GO o godzinie 20. Drugą część programu będzie można oglądać tylko w internecie w TVN24 GO.

CZYTAJ WIĘCEJ: Katastrofa ekologiczna w Odrze. Co wiemy

Autor:ads//now

Źródło: TVN24

Pozostałe wiadomości