Mecz Polska - Argentyna. "Strefa Kibica" w TVN24

Aktualizacja:
Autor:
pp/kg
Źródło:
TVN24
Paweł Kuwik i Tomasz Iwan przewidują wynik meczu Polska-Argentyna
Paweł Kuwik i Tomasz Iwan przewidują wynik meczu Polska-Argentynatvn24
wideo 2/22
tvn24Paweł Kuwik i Tomasz Iwan przewidują wynik meczu Polska-Argentyna

Do meczu Polska - Argentyna, który zdecyduje o losie Biało-Czerwonych w Mistrzostwach Świata w Katarze, pozostało już coraz mniej czasu. W TVN24 trwa "Strefa Kibica", w której goście dzielą się swoimi przewidywaniami, a w przerwie i po zakończeniu spotkania na gorąco komentować będą wydarzenia na boisku.

OGLĄDAJ STREFĘ KIBICA W TVN24 I TVN24 GO

Przed trzecią serią gier reprezentacja Polski prowadzona przez Czesława Michniewicza jest liderem tabeli grupy C z dorobkiem czterech punktów. O jeden wyprzedza Argentynę i Arabię Saudyjską, a o trzy Meksyk.

WSZYSTKO O MUNDIALU W KATARZE. WYNIKI, TERMINARZ, SKŁADY

Polakom do awansu do 1/8 finału MŚ - pierwszego od 1986 roku w Meksyku - wystarczy w środę w Dausze remis. Mogą osiągnąć ten cel nawet w razie skromnej porażki, ale to będzie zależeć od wyniku rozgrywanego równolegle spotkania Meksyku z Arabią Saudyjską. 

W przypadku zwycięstwa lub remisu z Argentyną Polska na pewno zapewni sobie wyjście z grupy TVN24

ZOBACZ WIĘCEJ: Co musi się wydarzyć, żeby Polska wyszła z grupy? Kilka scenariuszy >>>

"Strefa Kibica" w TVN24

Początek meczu Polska - Argentyna o godzinie 20. W TVN24 trwa "Strefa Kibica", której gospodarzami są Joanna Kryńska i Łukasz Jedliński. W specjalnym programie eksperci i fani piłki nożnej przedstawiają swoje przewidywania dotyczące rezultatu spotkania, a w przerwie i po meczu na gorąco skomentują boiskowe wydarzenia.

Wśród licznych gości będą między innymi sędzia piłkarska Karolina Bojar-Stefańska, dziennikarz Edward Durda czy były reprezentant Polski Tomasz Iwan. Nie zabraknie również jednego z największych kibiców w TVN i TVN24 - Tomasza Zubilewicza.

W "Strefie Kibica", podobnie jak przez cały dzień na antenie TVN24, planowane są też łączenia z Katarem i Argentyną. W Dausze pierwsze komentarze od kibiców opuszczających Stadium 974 zbierze Paweł Łukasik, z kolei w Buenos Aires o nastroje fanów Albicelestes będzie pytał korespondent "Faktów" TVN Maciej Woroch.

W związku ze "Strefą Kibica" w środę nie zostaną wyemitowane programy "Tak jest" oraz "Fakty po Faktach". O godzinie 20 Monika Olejnik zaprasza na "Kropkę nad i", której gościem będzie Monika Strzępka.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:pp/kg

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości