Źródło zdj. gł.: TVN24
Mariola Plichta z warmińsko-mazurskiej policji poinformowała PAP, że w niedzielę o godz. 16.00 policjanci w pobliżu głównego dworca kolejowego w Olsztynie zaobserwowali przekazywanie narkotyków przez dilerów: kierowca samochodu audi przekazał odbiorcy 8 kilogramów marihuany.
Wtedy do akcji wkroczyli policjanci, chcąc zatrzymać obu mężczyzn. Zatrzymano jednak tylko odbiorcę oraz przejęto narkotyki, zaś kurier zdołał uciec z zasadzki.
W czasie ucieczki staranował policyjny radiowóz. Funkcjonariusze, by zmusić go do zatrzymania, oddali strzały ostrzegawcze. Trwają poszukiwania mężczyzny.
Źródło: PAP