Pytania o lek na koronawirusa. "To wszystko jest jeszcze przed rejestracją, to jest jeszcze przyszłość"

Źródło:
TVN24
Cholewińska-Szymańska o potencjalnym leku na COVID-19: to nie jest nic takiego nadzwyczajnego i nowego
Cholewińska-Szymańska o potencjalnym leku na COVID-19: to nie jest nic takiego nadzwyczajnego i nowegoTVN24
wideo 2/4
Cholewińska-Szymańska o potencjalnym leku na COVID-19: to nie jest nic takiego nadzwyczajnego i nowegoTVN24

To jest przeciwciało monoklonalne, znamy mechanizm tego przeciwciała - mówiła w "Faktach po Faktach" w TVN24 specjalistka chorób zakaźnych doktor Grażyna Cholewińska-Szymańska, odnosząc się do potencjalnego nowego leku przeciw COVID-19, którego dostawy zakontraktowała, jeszcze przed rejestracją preparatu, Unia Europejska. Prof. Michał Krawczyk z Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, oceniając tendencję w rejestrowaniu się na szczepienia, podzielił się obserwacją, że "zmiany nie są bardzo dynamiczne".

Komisja Europejska poinformowała w czwartek o zawarciu przez Unię Europejską umowy na 55 tysięcy dawek potencjalnego nowego leku na COVID-19. Preparat opracowany został przez amerykańskiego producenta Regeneron i szwajcarską firmę farmaceutyczną Roche. Jest to pierwszy unijny kontrakt na lek tego typu. Porozumienie z Roche zostało osiągnięte w kwietniu, ale szczegóły umowy nie zostały wówczas podane do wiadomości publicznej - przypomniała agencja Reutera.

OGLĄDAJ "FAKTY PO FAKTACH" W INTERNECIE W TVN24 GO

O leku tym, a także o akcji szczepień przeciwko koronawirusowi, mówili w "Faktach po Faktach" w TVN24 doktor nauk medycznych Grażyna Cholewińska-Szymańska, specjalistka chorób zakaźnych i ordynator w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie oraz Michał Krawczyk, profesor Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

"To nie jest nic takiego nadzwyczajnego i nowego"

- To nie jest nic takiego nadzwyczajnego i nowego - oceniła doniesienia o nowym leku dr Cholewińska-Szymańska. - To jest przeciwciało monoklonalne. My znamy mechanizm tego przeciwciała. Ono ma związać kolec wirusa po to, by ten wirus się dalej nie namnażał. Takich przeciwciał monoklonalnych mamy już kilka, jeden mamy już zarejestrowany (...) a kilka jest w kolejce do rejestracji - tłumaczyła.

Dodała jednak, że lek, o którym obecnie jest mowa, jest "specyficzny, bo zawiera w sobie dwa przeciwciała, które złapią kolec wirusa w dwóch miejscach i go unieczynnią".

- To wszystko jest jeszcze przed rejestracją, na razie nie mówmy jeszcze o tym leku, bo to jest jeszcze przyszłość - apelowała.

- Widzimy, że Unia Europejska, w walce z koronawirusem, robi u producentów zamówienia wcześniej, zanim jeszcze producent naprodukują te szczepionki, bo tak było ze szczepionkami, a teraz z lekami - wyjaśniła ekspertka.

"Leki podajemy ludziom chorym, a szczepimy osoby zdrowe"

Została zapytana, jak możliwość dopuszczenia do użytku potencjalnego leku przeciw COVID-19 może wpłynąć na chęć zaszczepienia się.

- Leki przeciwwirusowe, które mają w swoim działaniu mechanizm zwalczający namnażanie się wirusa to jedna sprawa, a szczepienia ochronne, profilaktyczne to jest druga sprawa. Leki podajemy ludziom chorym, a szczepimy osoby zdrowe - mówiła.

"Dzieci są istotnym ogniwem w roznoszeniu zakażenia"

Doktor Cholewińska-Szymańska odniosła się również do szczepień dzieci w wieku szkolnym. Szczepienia przeciw COVID-19 dla dzieci w wieku do 12 do 15 lat rozpoczną się 7 czerwca.

Lekarka mówiła, że "dzieci są istotnym ogniwem w roznoszeniu zakażenia, o czym przekonaliśmy się w pierwszej, drugiej i trzeciej fali koronawirusa". - Jak poszły do szkół, to się okazało że to zakażenie rozniosło się na osoby starsze - dodała.

Oceniła, że "dobrze by było, żeby dzieci były szczepione w szkołach i najlepiej jednodawkową szczepionką", ale przypomniała, że do tej pory dopuszczona dla nich została tylko dwudawkowa szczepionka Pfizera.

Prof. Krawczyk: największy problem to wciąż niski poziom wyszczepienia ludzi starszych

Michał Krawczyk, profesor Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, był pytany jak ocenia tendencję w rejestrowaniu się Polaków na szczepienia.

Odpowiedział, że "ona pełza". - Te zmiany nie są bardzo dynamiczne, co się będzie działo, to ciężko zgadnąć - powiedział.

- Największym problemem moim zdaniem jest wciąż niski poziom wyszczepienia ludzi starszych, 80+, tu wyraźnie jesteśmy w ogonie europejskim, a to jest grupa, w której mamy najwyższą śmiertelność - zwracał uwagę.

- Jeżeli chcemy poprawić chęć zaszczepienia się w grupie 18-30 lat, to prawdopodobnie trzeba się za to jakoś bardziej dziarsko zabrać - ocenił.

- Obawiam się, że jest znaczący odsetek ludzi, którzy nie szczepią się drugą dawką, a w szczególności będzie tak w przypadku osób, dla których to nie jest priorytet, bo nie odczuwają jakiegoś znaczącego zagrożenia życia - powiedział gość "Faktów po Faktach".

Prof. Krawczyk: największy problem to wciąż niski poziom wyszczepienia ludzi starszych
Prof. Krawczyk: największy problem to wciąż niski poziom wyszczepienia ludzi starszychTVN24

Autorka/Autor:mjz//rzw

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Tagi:
Magazyny:
Raporty:
Pozostałe wiadomości

Ministerstwo Zasobów Wewnętrznych USA ogłosiło w niedzielę, że Zatoka Meksykańska będzie oficjalnie nazywana Zatoką Amerykańską, a najwyższy szczyt Ameryki Północnej Denali staje się górą McKinley, aby "uhonorować dziedzictwo amerykańskiej wielkości". Zarządzenie w tej sprawie podpisał wcześniej prezydent Donald Trump.

Wróciła góra McKinley, jest Zatoka Amerykańska. Decyzje Trumpa wchodzą w życie

Wróciła góra McKinley, jest Zatoka Amerykańska. Decyzje Trumpa wchodzą w życie

Źródło:
PAP

W kopalni Marcel w Radlinie w województwie śląskim doszło do wstrząsu. W zagrożonym rejonie było 29 osób, po wstrząsie rozpoczęto wycofywanie załogi. 11 górników trafiło do szpitala, jeden nie żyje.

Wstrząs w kopalni. Nie żyje jeden z górników

Wstrząs w kopalni. Nie żyje jeden z górników

Aktualizacja:
Źródło:
PAP

Deklarowana kwota, jaką Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała podczas 33. Finału, wyniosła rekordowe 178 531 625 złotych. Środki z tegorocznej zbiórki pod hasłem "Gramy na zdrowie!" zostaną przeznaczone na potrzeby hematologii i onkologii dziecięcej.

WOŚP 2025. Kwota na koniec 33. Finału

WOŚP 2025. Kwota na koniec 33. Finału

Źródło:
tvn24.pl

Inwazja Rosji na Ukrainę spowodowała "gwałtowny wzrost wymiany handlowej" pomiędzy Warszawą a Kijowem. Polski eksport na Ukrainę wzrósł od 2021 roku ponad dwukrotnie - przekazał Polski Instytut Ekonomiczny.

"Gwałtowny" wzrost eksportu z Polski

"Gwałtowny" wzrost eksportu z Polski

Źródło:
PAP

Kolumbia zgodziła się przyjąć deportowanych ze Stanów Zjednoczonych migrantów - poinformował w oświadczeniu sekretarz prasowy Białego Domu w niedzielę wieczorem. Wcześniej prezydent Kolumbii Gustavo Petro ogłosił 25-procentowe cła na import z USA. Była to odpowiedź na taryfy, restrykcje wizowe i sankcje nałożone na Kolumbię przez prezydenta Donalda Trumpa za odmowę przyjęcia lotów deportujących.

Jest oświadczenie Białego Domu po prezydenckim spięciu. Nie będzie wojny celnej

Jest oświadczenie Białego Domu po prezydenckim spięciu. Nie będzie wojny celnej

Źródło:
PAP

Ponad 40 procent Polaków uważa, że kandydat PiS na prezydenta Karol Nawrocki powinien zapłacić za korzystanie z apartamentu w muzealnym kompleksie hotelowym - wynika z sondażu IBRiS na zlecenie Radia ZET. Nawrocki korzystał z noclegów, kiedy pełnił funkcję dyrektora Muzeum II Wojny Światowej.

Czy Karol Nawrocki powinien zapłacić za noclegi w apartamencie? Sondaż

Czy Karol Nawrocki powinien zapłacić za noclegi w apartamencie? Sondaż

Źródło:
PAP

Prezydenci Andrzej Duda i Donald Trump są umówieni na spotkanie, cały czas trwa ustalanie terminu - przekazał w "Rozmowie Piaseckiego" w TVN24 szef Gabinetu Prezydenta RP Marcin Mastalerek. Dodał, że ich relacje "są świetne". Mówił także o tym, jak wyglądają jego osobiste relacje z Andrzejem Dudą i o tym, czy popadł u niego "w niełaskę".

Mastalerek: przyjmijmy, że jestem w niełasce u prezydenta

Mastalerek: przyjmijmy, że jestem w niełasce u prezydenta

Źródło:
TVN24

Rzecznik Dyscyplinarny Ministra Sprawiedliwości Andrzej Krasnodębski po wszczęciu postępowania dyscyplinarnego przedstawił zarzuty sędziom Sądu Apelacyjnego w Warszawie Przemysławowi Radzikowi oraz Michałowi Lasocie. Chodzi o sprawy dotyczące niesłusznych oskarżeń wobec sędziego Waldemara Żurka.

Sędziowie Przemysław Radzik i Michał Lasota usłyszeli zarzuty

Sędziowie Przemysław Radzik i Michał Lasota usłyszeli zarzuty

Źródło:
tvn24.pl, PAP

W minionym roku na policyjne skrzynki mailowe wpłynęło prawie 30,6 tysiąca zgłoszeń dotyczących agresywnych i niebezpiecznych zachowań na drogach. To więcej niż rok wcześniej, gdy policjanci odebrali ponad 29,5 tysięcy zgłoszeń - wynika z policyjnych statystyk.

Nagrania i zdjęcia. Fala zgłoszeń do policji

Nagrania i zdjęcia. Fala zgłoszeń do policji

Źródło:
PAP

Policjanci z Sierpca (Mazowieckie) zatrzymali 70-latka, który nie dość, że prowadził samochód pod wpływem alkoholu, to jeszcze posiadał sądowy zakaz kierowania pojazdami. Został osądzony w ciągu doby.

Zobaczył policjantów, zmienił kierunek jazdy. Prowadził pijany, miał sądowy zakaz

Zobaczył policjantów, zmienił kierunek jazdy. Prowadził pijany, miał sądowy zakaz

Źródło:
tvnwarszawa.pl

Tradycyjna już rywalizacja ogromnych traktorów w przeciąganiu liny czy wystawa fotograficzna opowiadająca o przyjaźni, która zaczęła się na dziecięcym oddziale onkologicznym - to tylko niektóre z momentów 33. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które zapamiętamy na długo. Wolontariusze działali prężnie nie tylko w Polsce, ale i w wielu krajach na całym świecie. Grano w Tokio, Waszyngtonie czy na Bali.

33. Finał WOŚP. Momenty, które zapamiętamy na długo

33. Finał WOŚP. Momenty, które zapamiętamy na długo

Źródło:
tvn24.pl

Ściana Straceń, Blok 11, rampa kolejowa zwana Judenampe oraz oczywiście brama główna z napisem głoszącym, że "Praca czyni wolnym". W byłym niemieckim obozie Auschwitz sporo jest miejsc, które stały się powszechnie kojarzonymi symbolami. Dziś obchodzimy 80. rocznicę wyzwolenia obozu.

Brama z napisem "Arbeit macht frei", Blok 11, Ściana Straceń. Miejsca symbole w Auschwitz

Brama z napisem "Arbeit macht frei", Blok 11, Ściana Straceń. Miejsca symbole w Auschwitz

Źródło:
PAP

Dziś mija 80 lat od wyzwolenia niemieckiego obozu Auschwitz. W głównych uroczystościach rocznicowych w Oświęcimiu mają wziąć udział między innymi król Karol III i kanclerz Niemiec Olaf Scholz.

80. rocznica wyzwolenia obozu Auschwitz. "Nigdy nie zapomnimy"

80. rocznica wyzwolenia obozu Auschwitz. "Nigdy nie zapomnimy"

Źródło:
PAP
"Uchodźcy z TikToka" w chińskiej aplikacji. "Prędzej oddałbym swoje DNA partii komunistycznej, niż wrócił na Instagram"

"Uchodźcy z TikToka" w chińskiej aplikacji. "Prędzej oddałbym swoje DNA partii komunistycznej, niż wrócił na Instagram"

Źródło:
tvn24.pl
Premium

Sfałszowane wybory na Białorusi po raz kolejny pokazują, że reżim boi się woli narodu - oświadczyła w niedzielę Swiatłana Cichanouska, przebywająca na emigracji liderka białoruskiej opozycji. Szefowa unijnej dyplomacji zapowiada kolejne sankcje dla Białoruś, a Radosław Sikorski kpi ze "słabego" wyniku Łukaszenki. Według badania exit poll na Alaksandra Łukaszenkę miało zagłosować 87,6 procent wyborców.

"Wybory" na Białorusi. "Tylko 87,6 procent kocha swojego baćkę?!"

"Wybory" na Białorusi. "Tylko 87,6 procent kocha swojego baćkę?!"

Źródło:
PAP

Ministerstwo informacji Sierra Leone powiadomiło, że "bada doniesienia medialne" w sprawie holenderskiego barona narkotykowego i groźnego przestępcy Josa Leijdekkersa. Agencja Reutera opublikowała nagranie z mszy, na którym widać Leijdekkersa. Według nieoficjalnych informacji, miał poślubić córkę prezydenta tego kraju.

Prezydent na mszy, tuż za nim niebezpieczny przestępca. Nagranie

Prezydent na mszy, tuż za nim niebezpieczny przestępca. Nagranie

Źródło:
PAP, Reuters, BBC, tvn24.pl

1 300 000 złotych - za taką kwotę wylicytowano w niedzielę na zakończenie 33. Finału WOŚP Złote Serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Najwyższa kwota, jaką w ramach aukcji zaoferowano za Złotą Kartę Telefoniczną, wyniosła 100 000 złotych.

WOŚP 2025. Zawrotna kwota za Złote Serduszko WOŚP

WOŚP 2025. Zawrotna kwota za Złote Serduszko WOŚP

Źródło:
tvn24.pl

Deklarowana kwota, jaką Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała podczas 33. Finału, wyniosła rekordowe 178 531 625 złotych. Ministrowie wydali oświadczenie po tragedii w Siedlcach. Są sondażowe wyniki po "wyborach" prezydenckich na Białorusi. Jannik Sinner zwyciężył w Australian Open. Oto sześć rzeczy, które warto wiedzieć w poniedziałek 27 stycznia.

Zawrotna kwota WOŚP, oświadczenie ministrów, kapitulacja zimy

Zawrotna kwota WOŚP, oświadczenie ministrów, kapitulacja zimy

Źródło:
TVN24

W Niemczech miała być praca, a było zmuszanie do brania kredytów i popełniania przestępstw. Gang brutalnie wykorzystywał bezdomnych. Jeden z nich uciekł, dostał się do Polski i zawiadomił służby. Policja zorganizowała zasadzkę, w która wpadła para Rumunów działająca w zorganizowanej grupie.

Werbowali osoby do pracy w Niemczech, a potem zmuszali je do żebractwa i popełniania przestępstw

Werbowali osoby do pracy w Niemczech, a potem zmuszali je do żebractwa i popełniania przestępstw

Źródło:
Fakty TVN

Szwecja wszczęła dochodzenie w sprawie podejrzenia poważnego sabotażu po uszkodzeniu kabla telekomunikacyjnego na Morzu Bałtyckim. Statek podejrzany o dokonanie sabotażu został zajęty - poinformowała w niedzielę szwedzka prokuratura.

Dochodzenie i zajęty statek po incydencie na Bałtyku

Dochodzenie i zajęty statek po incydencie na Bałtyku

Źródło:
PAP, tvn24.pl

Partia golfa w Hiszpanii z Omeną Mensah i Rafałem Brzoską, sprzątanie mieszkania przez Macieja Musiała czy bilety na mecz FC Barcelony wraz z wejściem na trening - oto najdroższe aukcje 33. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ich kwoty sięgają nawet blisko 300 tysięcy złotych. Co jeszcze cieszy się zainteresowaniem licytujących?  

Weekend z golfem, sprzątanie mieszkania i bilety na LaLiga. Oto 10 najdroższych aukcji WOŚP  

Weekend z golfem, sprzątanie mieszkania i bilety na LaLiga. Oto 10 najdroższych aukcji WOŚP  

Aktualizacja:
Źródło:
tvn24.pl

Pięciu obywateli Polski zostało zatrzymanych w Norwegii - poinformowała w niedzielę policja w Oslo. Osoby te miały sterować dronami w okolicy bazy wojskowej, w której mieszczą się między innymi centrala norweskiego kontrwywiadu i centrum cyberbezpieczeństwa.

Polacy zatrzymani w Norwegii. Zaangażowano policyjny śmigłowiec

Polacy zatrzymani w Norwegii. Zaangażowano policyjny śmigłowiec

Źródło:
PAP

Darowizny na rzecz organizacji pożytku publicznego można odliczyć od dochodu podlegającemu opodatkowaniu – przypomniała Monika Piątkowska, doradca podatkowy w firmie E-pity. Podkreśliła jednak, że konieczne jest odpowiednie udokumentowanie darowizny.

Tak można obniżyć podatek

Tak można obniżyć podatek

Źródło:
PAP
Wysoko na liście nowotworów u dzieci. "Biały odblask powinien zaniepokoić"

Wysoko na liście nowotworów u dzieci. "Biały odblask powinien zaniepokoić"

Źródło:
tvn24.pl
Premium

Leo ma 14 lat i ciążącą na nim klątwę Ondyny. Ta potoczna nazwa nieuleczalnej choroby CCHS dobrze oddaje jej potworny charakter: organizm chorego zapomina o oddychaniu. 12 lat temu o klątwie usłyszał cały świat, po tym, jak nominowany do Oscara został film "Nasza klątwa" - dokument pokazujący codzienność dwuletniego wówczas chłopca nagrany przez jego rodziców. Cichym bohaterem tej historii jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. - Serduszko WOŚP towarzyszyło nam non stop od momentu urodzin Leosia - wspomina mama chłopca Magdalena Hueckel.

Leosia od narodzin ratował sprzęt WOŚP, dalej czeka na lek. "Jeśli przyśnie na nudnym filmie, to umrze"

Leosia od narodzin ratował sprzęt WOŚP, dalej czeka na lek. "Jeśli przyśnie na nudnym filmie, to umrze"

Źródło:
tvn24.pl

Burza Herminia uderzyła w Półwysep Iberyjski. W Portugalii jedna osoba straciła życie, cztery są ranne. W kraju doszło do podtopień i osuwisk, a wiatr łamał drzewa.

Burza Herminia natarła na Portugalię. Są ofiary

Burza Herminia natarła na Portugalię. Są ofiary

Źródło:
PAP

"Nie popieramy tych, którzy podważają praworządność lub siłowo zajmują budynki instytucji publicznych" - oświadczył Richard Grenell, wysłannik prezydenta USA Donalda Trumpa na misje specjalne, cytowany przez rozgłośnię Głos Ameryki. To pierwsza reakcja nowej administracji amerykańskiej na masowe protesty w Serbii.

Pierwsza reakcja nowej administracji USA na masowe protesty w Serbii

Pierwsza reakcja nowej administracji USA na masowe protesty w Serbii

Źródło:
PAP

W niedzielę w nocy w miejscowości Łazy (Mazowieckie) kierujący samochodem osobowym potrącił pieszego. Poszkodowany został zabrany do szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Pieszy potrącony na pasach. 22-latka zabrał śmigłowiec

Pieszy potrącony na pasach. 22-latka zabrał śmigłowiec

Źródło:
tvnwarszawa.pl

W poniedziałek, w Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu, odbędą się w Warszawie uroczystości przed Pomnikiem Bohaterów Getta. Na tory wyjedzie symboliczny, pusty tramwaj.

Pusty tramwaj wyjedzie na tory. To symbol

Pusty tramwaj wyjedzie na tory. To symbol

Źródło:
PAP
"Nie wyglądają", a rozwijają się błyskawicznie i bywają śmiertelne. Dlaczego?

"Nie wyglądają", a rozwijają się błyskawicznie i bywają śmiertelne. Dlaczego?

Źródło:
tvn24.pl
Premium

Trwa 33. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. - Zbieramy na onkologię, zbieramy na hematologię dziecięcą, otwieramy nasze serca - mówiła Kasia Kieli, president & managing director Warner Bros. Discovery w Polsce oraz CEO TVN. W imieniu Warner Bros. Discovery przekazała na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy czek o wartości miliona złotych.

"Otwieramy nasze serca". Milion złotych od Warner Bros. Discovery

"Otwieramy nasze serca". Milion złotych od Warner Bros. Discovery

Źródło:
TVN24

Na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trafiło jedno z najsłynniejszych zdjęć w historii Polski - fotografia sprzed kina Moskwa, wykonana z ukrycia przez Chrisa Niedenthala w czasie stanu wojennego. Fotoreporter opowiadał o historii zdjęcia w TVN24. - To jest odruch fotoreportera, że co by nie było, ale trzeba coś zrobić - mówił. Dziennikarka Natalia Szewczak, której dzieci przekazały wspólnie z Niedenthalem słynne zdjęcie na aukcję WOŚP, opowiedziała o historii bliźniaków, które urodziły się jako skrajnie wcześniaki. - Czerwone serduszka widzieliśmy wszędzie - mówiła.

"Adrenalina siedziała w naszych ciałach". Historia legendarnego zdjęcia na aukcji WOŚP

"Adrenalina siedziała w naszych ciałach". Historia legendarnego zdjęcia na aukcji WOŚP

Źródło:
TVN24

Hamas zapowiedział w niedzielę wieczorem zwolnienie trzech kolejnych izraelskich zakładników. W odpowiedzi Izrael poinformował, że od poniedziałku rano palestyńscy cywile mogą wracać do północnej części Strefy Gazy.

Hamas zapowiedział zwolnienie kolejnych zakładników. Izrael dał zielone światło na powrót do Strefy Gazy

Hamas zapowiedział zwolnienie kolejnych zakładników. Izrael dał zielone światło na powrót do Strefy Gazy

Źródło:
PAP

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to również setki najróżniejszych aukcji internetowych. Wśród nich są te przygotowane przez dziennikarzy i dziennikarki TVN24, TVN, TTV oraz gwiazdy znane z produkcji TVN Warner Bros. Discovery. Sprzątanie domu, wspólne gotowanie w hollywoodzkim stylu, autorskie obrazy, kolekcjonerskie pamiątki - to tylko niektóre wyjątkowe przedmioty i atrakcje, które trafiły "pod młotek". Grupa TVN Warner Bros. Discovery ponownie zaprasza na rodzinną przygodę w Harry Potter Studio w Londynie.

WOŚP 2025. Aukcje dziennikarzy i gwiazd TVN Warner Bros. Discovery

WOŚP 2025. Aukcje dziennikarzy i gwiazd TVN Warner Bros. Discovery

Aktualizacja:
Źródło:
tvn24.pl

W najbliższych dniach może być nawet 15 stopni Celsjusza. Czy to już koniec zimy? Sprawdź 16-dniową prognozę temperatury, przygotowaną przez prezentera i synoptyka tvnmeteo.pl Tomasza Wasilewskiego.

Pogoda na 16 dni: wygląda to jak kapitulacja zimy

Pogoda na 16 dni: wygląda to jak kapitulacja zimy

Źródło:
tvnmeteo.pl