Leszek Balcerowicz, Tomasz Zimoch 3.03.2021

Fakty po Faktach

Leszek Balcerowicz, Tomasz Zimoch 3.03.2021

To, co się stanie z panem Obajtkiem, będzie sprawdzianem moralnego charakteru reżimu PiS – stwierdził w „Faktach po Faktach” Leszek Balcerowicz. Były premier i były prezes Narodowego Banku Polskiego odniósł się również do zapowiadanych przez rząd zmian dotyczących Otwartych Funduszy Emerytalnych oraz do przewidywanego stanu gospodarki po pandemii. – Polska ma większe szanse na to, żeby ponieść mniejsze straty niż niektóre inne kraje Unii Europejskiej – ocenił Balcerowicz. Kolejnym gościem programu był poseł niezrzeszony Tomasz Zimoch, który wystąpił z klubu Koalicji Obywatelskiej. – Uważam, że nadal posłowie Koalicji nie mają jasnej odpowiedzi na to, co takiego się stało, że zwłaszcza taka posłanka jak Joanna Mucha musiała odejść – mówił gość Grzegorza Kajdanowicza, komentując falę odejść z największego klubu opozycji.

Opis Programu

Codzienny program publicystyczny – rozmowy prowadzących z politykami, ekspertami i artystami. Goście ‘Faktów po Faktach” komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.

 

"Fakty po faktach" – prowadzący

 

Anita Werner – dziennikarka związana ze stacją TVN24 od początku istnienia, czyli od 2001 roku. Pracowała jako reporterka, zrealizowała serię autorskich programów, w tym program "Dama Pik", którego bohaterkami były wybitne kobiety ze świata polityki i kultury. Anita Werner jest laureatką trzech Wiktorów i dwukrotną finalistką plebiscytu "Dziennikarz Roku" miesięcznika "Press". W 2019 została nagrodzona Złotą Telekamerą, która przyznawana jest trzykrotnym zdobywcom tej nagrody. Prowadzi „Fakty po Południu” i „Fakty po Faktach” na antenie TVN24 oraz główne wydanie „Faktów” TVN.

 

Grzegorz Kajdanowicz – w 1997 roku rozpoczął pracę w tworzącej się redakcji „Faktów” TVN. Przez kilkanaście lat pracował jako reporter stacji, później także jako prowadzący. Od 2004 roku prowadzi główne wydania „Faktów” TVN, obecnie także  „Faktów po Faktach”.

 

Piotr Marciniak – pracuje w TVN24 od początku istnienia kanału, czyli od 2001 roku. Wcześniej pracował w Radiu Zet, a jeszcze wcześniej - w radiowej Trójce. Obecnie jest prowadzącym  głównego wydania „Faktów” TVN, a także „Faktów po Faktach” w TVN24. W TVN24 BiS był gospodarzem autorskiego programu „Babilon”.

 

Diana Rudnik – karierę telewizyjną rozpoczęła w 1992 roku. Wcześniej pracowała między innymi w Telewizji Publicznej i Polsacie. W TVN24 prowadzi „Fakty w Południe”, „Fakty po Południu” oraz „Fakty po Faktach”. Prowadzi także weekendowe wydania „Faktów” TVN.

 

Katarzyna Kolenda-Zaleska - polska dziennikarka telewizyjna i radiowa, publicystka oraz prezes Fundacji TVN Nie jesteś sam. Od 2003 roku związana ze stacją TVN24. Wyróżniona Złotym Krzyżem Zasługi w 2002 roku.

 

Codzienne wydanie „Faktów po Faktach” obejrzysz o 19:25 na antenie TVN24, tuż po zakończeniu "Faktów" TVN i online w serwisie TVN24 GO.