Krzysztof Łapiński, Aleksander Bobko, Jacek Juszczyk 27.02.2021

Fakty po Faktach

Krzysztof Łapiński, Aleksander Bobko, Jacek Juszczyk 27.02.2021

To nie jest wielki problem, bo dla większości wyborców Zjednoczonej Prawicy to, co napisze „Gazeta Wyborcza”, nie jest miarodajne – stwierdził w „Faktach po Faktach” były rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy Krzysztof Łapiński, oceniając możliwe konsekwencje upublicznienia przez gazetę „taśm Daniela Obajtka”. – Chciałbym wierzyć w to, co pan prezes Kaczyński wielokrotnie mówił, że przede wszystkim pilnujemy sami siebie i nie ma taryfy ulgowej dla osób z Prawa i Sprawiedliwości – odpowiedział były senator PiS Aleksander Bobko. Dodał, że „ma nadzieję, że organy ścigania staną na wysokości zadania”. W drugiej części programu specjalista chorób zakaźnych profesor Jacek Juszczyk mówił o wnioskach, które powinniśmy wyciągnąć z pandemii COVID-19, oraz o tym, czego mogły nas nauczyć poprzednie pandemie. Rozmowy prowadził Piotr Marciniak.

Opis Programu

Codzienny program publicystyczny – rozmowy prowadzących z politykami, ekspertami i artystami. Goście ‘Faktów po Faktach” komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.

 

"Fakty po faktach" – prowadzący

 

Anita Werner – dziennikarka związana ze stacją TVN24 od początku istnienia, czyli od 2001 roku. Pracowała jako reporterka, zrealizowała serię autorskich programów, w tym program "Dama Pik", którego bohaterkami były wybitne kobiety ze świata polityki i kultury. Anita Werner jest laureatką trzech Wiktorów i dwukrotną finalistką plebiscytu "Dziennikarz Roku" miesięcznika "Press". W 2019 została nagrodzona Złotą Telekamerą, która przyznawana jest trzykrotnym zdobywcom tej nagrody. Prowadzi „Fakty po Południu” i „Fakty po Faktach” na antenie TVN24 oraz główne wydanie „Faktów” TVN.

 

Grzegorz Kajdanowicz – w 1997 roku rozpoczął pracę w tworzącej się redakcji „Faktów” TVN. Przez kilkanaście lat pracował jako reporter stacji, później także jako prowadzący. Od 2004 roku prowadzi główne wydania „Faktów” TVN, obecnie także  „Faktów po Faktach”.

 

Piotr Marciniak – pracuje w TVN24 od początku istnienia kanału, czyli od 2001 roku. Wcześniej pracował w Radiu Zet, a jeszcze wcześniej - w radiowej Trójce. Obecnie jest prowadzącym  głównego wydania „Faktów” TVN, a także „Faktów po Faktach” w TVN24. W TVN24 BiS był gospodarzem autorskiego programu „Babilon”.

 

Diana Rudnik – karierę telewizyjną rozpoczęła w 1992 roku. Wcześniej pracowała między innymi w Telewizji Publicznej i Polsacie. W TVN24 prowadzi „Fakty w Południe”, „Fakty po Południu” oraz „Fakty po Faktach”. Prowadzi także weekendowe wydania „Faktów” TVN.

 

Katarzyna Kolenda-Zaleska - polska dziennikarka telewizyjna i radiowa, publicystka oraz prezes Fundacji TVN Nie jesteś sam. Od 2003 roku związana ze stacją TVN24. Wyróżniona Złotym Krzyżem Zasługi w 2002 roku.

 

Codzienne wydanie „Faktów po Faktach” obejrzysz o 19:25 na antenie TVN24, tuż po zakończeniu "Faktów" TVN i online w serwisie TVN24 GO.