Koparka "odśnieżyła" samochód

Koparka uszkodziła samochód
Koparka uszkodziła samochód
Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
W Zwardoniu (woj. śląskie) spadło tyle śniegu, że do jego usuwania z jednej z ulic trzeba było użyć koparki. Jej operator nie zauważył jednak, że odśnieża... samochód. Właścicielka uszkodzonego auta - jak mówi - nie ma o to żalu, ma za to nadzieję na rekompensatę.

Auto ma rozbite szyby - tylną i boczną. - Ja nie mam do nikogo żalu, tylko żeby troszeczkę pieniążków odzyskać - przyznaje właścicielka zniszczonego samochodu.

Na niektórych drogach w okolicy Zwardonia w Beskidzie Żywieckim zalega nawet 1,5 m śniegu.

Więcej o sytuacji w zasypanym Zwardoniu w tvnmeteo.pl.

Źródło: tvn24

Czytaj także: