Wyszedł ze sklepu w damskich butach. Swoje stare obuwie zostawił w pudełku

Autor:
bp
Źródło:
KMP w Kielcach
Kielce (Świętokrzyskie)
Kielce (Świętokrzyskie)Google Earth
wideo 2/6
Google EarthKielce (Świętokrzyskie)

Zapakował do pudełka swoje stare buty, a różowe - damskie - ubrał i wyszedł w nich ze sklepu obuwniczego. Mężczyznę, który w sobotę w Kielcach próbował ukraść parę butów, zauważył policjant po służbie. Funkcjonariusz zatrzymał 35-latka i powiadomił właściciela sklepu.

Do niecodziennej kradzieży doszło w sobotę w jednym ze sklepów obuwniczych w kieleckiej galerii handlowej. 35-latek, chcąc zamienić swoje stare obuwie na nowe bez płacenia, został zauważony przez policjanta po służbie.

Policja: włożył do pudełka zużyte obuwie i wyszedł

Mężczyzna początkowo przymierzał wymarzone obuwie. Jednak zamiast schować parę nowych butów do pudełka, włożył tam swoje stare, zużyte.

Czytaj też: Próbowali ukraść węgiel z wagonów, zatrzymała ich Straż Ochrony Kolei

- Po wszystkim, w damskim różowym obuwiu, ochoczo udał się w kierunku wyjścia ze sklepu. Czujny policjant nie pozwolił jednak oddalić mu się za daleko i w porę go zatrzymał powiadamiając jednocześnie kierownika sklepu - poinformowała w komunikacie młodszy aspirant Małgorzata Perkowska-Kiepas, oficer prasowa kieleckiej policji.

Mężczyzna został zmuszony do ponownego ubrania starych butów i odłożenia różowego obuwia na miejsce. Teraz, jak informuje policja, 35-latek odpowie przed sądem za kradzież.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:bp

Źródło: KMP w Kielcach

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości