Kaczyński napisał do Kubicy

 
EAST NEWS"Z wielkim smutkiem i zaniepokojeniem przyjąłem informację o Pańskim wypadku" - napisał Kaczyński

Jarosław Kaczyński wysłał list do Roberta Kubicy, który po wypadku leży w szpitalu we włoskim Pietra Ligure. "Mam nadzieję, że szybko wróci Pan do zdrowia i na tor" - napisał prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Do listu udało się dotrzeć "Super Expressowi". Jak powiedział jeden ze współpracowników prezesa, Kaczyński śledził doniesienia o sukcesach Kubicy i z dużym zaniepokojeniem przyjął informację o jego wypadku. - List jest formą wyrażenia szacunku i dodania mu otuchy - powiedział gazecie.

Aby zwyciężał zawodnik z biało-czerwoną flagą

Kaczyński napisał, że "trzyma kciuki" za szybki powrót do zdrowia. "Pana siła charakteru, zaangażowanie i sukcesy sportowe sławią Polskę na wszystkich kontynentach świata. Pańska kariera sportowa jest dowodem na to, jak skutecznie można promować polską markę za granicą" - podkreśla.

Prezes PiS życzy Kubicy, by jego sukcesy nadal były "wizytówką Polski na świecie" i dodaje: "Mam wielką nadzieję, że szybko wróci Pan do zdrowia i na tor wyścigowy, a zwycięstwa zawodnika z biało-czerwoną flagą na kasku będą powodem do dumy z Pana i z Polski."

Źródło: "Super Express"

Źródło zdjęcia głównego: EAST NEWS

Pozostałe wiadomości