Gdy zaparkujesz auto w miejscu awarii...

 
tico
Kolejna awaria wodociągowa w Warszawie. Znów niskich temperatur nie wytrzymały rury. Tym razem bez wody zostali mieszkańcy dziesięciu bloków. Wody nie ma też w pobliskiej szkole i na budowie. Ucierpiało też kilka samochodów, które zaparkowane były w pobliżu miejsca awarii.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Czytaj także: