Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Nietrzeźwa motornicza prowadziła w Krakowie tramwaj linii numer 1 w kierunku Salwatora.
Policję w poniedziałek wieczorem wezwał jeden z pasażerów.
- Zaniepokoiło go zachowanie tej kobiety. M.in. niezbyt pewna jazda - mówi Katarzyna Padło, z zespołu prasowy małopolskiej policji.
Jazda pod wpływem
Funkcjonariusze przebadali 54-letnią kobietę alkomatem. W jej organizmie stwierdzono obecność ponad dwa promile alkoholu.
Teraz kobieta odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu.
Źródło: tvn24