Źródło zdj. gł.: Targeo
Jak poinformował rzecznik suwalskiej straży pożarnej Bogdan Wierzchowski, w nocy zapalił się wagon stojący na bocznicy stacji kolejowej w Suwałkach. Wewnątrz znaleziono zwęglone zwłoki ludzkie.
Według strażaków, w wagonie mieszkali bezdomni. Istnieje, więc podejrzenie, że spłonął tam jeden z nich.
Policja informuje, że ciało nie zostało jeszcze zidentyfikowane. Sekcja zostanie przeprowadzona w poniedziałek.
Źródło: PAP