Ciało w spalonym wagonie

 
Zwęglone zwłoki w Suwałkach
Źródło zdj. gł.: Targeo
Zwęglone ciało znaleźli strażacy z Suwałk w spalonym wagonie kolejowym na miejscowej bocznicy. Ofiara to najprawdopodobniej bezdomny.

Jak poinformował rzecznik suwalskiej straży pożarnej Bogdan Wierzchowski, w nocy zapalił się wagon stojący na bocznicy stacji kolejowej w Suwałkach. Wewnątrz znaleziono zwęglone zwłoki ludzkie.

Według strażaków, w wagonie mieszkali bezdomni. Istnieje, więc podejrzenie, że spłonął tam jeden z nich.

Policja informuje, że ciało nie zostało jeszcze zidentyfikowane. Sekcja zostanie przeprowadzona w poniedziałek.

Źródło: PAP

Czytaj także: