Autobusy wpadały na siebie

 
Autobusy wpadały jeden na drugiego
Źródło zdj. gł.: tvnwarszawa.pl
Dwie osoby ranne i uszkodzone trzy autobusy komunikacji miejskiej - to bilans porannego wypadku u zbiegu ul. Górczewskiej z Powstańców Śląskich.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Czytaj także: