Najnowsze

Jechał autem z rozbitymi szybami. Trafił do więzienia

Najnowsze

Autor:
mm/
tam
Źródło:
tvn24.pl
Kierował z rozbitymi szybami, trafił w ręce policji
Kierował z rozbitymi szybami, trafił w ręce policjipolicja Grudziądz
wideo 2/5
Kierował z rozbitymi szybami, trafił w ręce policji

Policjanci z Grudziądza (woj. kujawsko-pomorskie) zatrzymali mężczyznę, który prowadził samochód z rozbitymi szybami. Nie miał też zapiętych pasów bezpieczeństwa. W trakcie kontroli okazało się, że 46-latek nie miał prawa jazdy i był poszukiwany do odbycia kary więzienia.

Funkcjonariusze z grudziądzkiej grupy Speed zauważyli osobowego mercedesa, którego stan techniczny pozostawiał wiele do życzenia.

- Szyba czołowa oraz boczna od strony kierowcy były w znacznym stopniu rozbite. Dodatkowo podczas zatrzymywania do kontroli zauważyli, że kierowca nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa - informuje młodszy aspirant Łukasz Kowalczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu.

Jechał autem z rozbitymi szybamipolicja Grudziądz

Nie miał prawa jazdy, był poszukiwany

Na tym jednak nie koniec. Okazało się, że 46-letni mieszkaniec Grudziądza nie miał prawa jazdy i był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Policja nie informuje jednak za jakie przestępstwa mężczyzna został wcześniej skazany.

- Mężczyzna za wykroczenia w ruchu drogowym otrzymał mandat karny na łączną kwotę 600 złotych. Pojazd został usunięty z drogi na parking strzeżony. Za kierowanie pojazdem pomimo braku uprawnień odpowie przed sądem. Na rozprawę będzie oczekiwał w zakładzie karnym, gdzie trafił po zatrzymaniu - wyjaśnia oficer prasowy grudziądzkiej policji.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mm/ tam

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: policja Grudziądz

Pozostałe wiadomości