Najnowsze

Najnowsze

Zdobył złoto i pobił rekord świata

Kapitalne osiągnięcie Zhiyonga Shi w Tokio. Chińczyk nie tylko zdobył na igrzyskach olimpijskich złoty medal w podnoszeniu ciężarów w kategorii 73 kg, ale też wynikiem 364 kg w dwuboju pobił dotychczasowy rekord świata.

Kubot chwali Świątek po zwycięstwie w mikście. "Pierwsze mecze są najtrudniejsze"

Iga Świątek i Łukasz Kubot udanie rozpoczęli turniej olimpijski w grze mieszanej. Ich mecz przeciwko francuskiej parze z wielu powodów do najłatwiejszych jednak nie należał. - Mówiłem, że może się jeszcze dużo wydarzyć. I tak się stało, rywale się zmienili. Byliśmy jednak skoncentrowani i mieliśmy swój plan - podkreślił przed kamerami Eurosportu Kubot.

Pożar w pobliżu tureckiego kurortu. Relacja Reportera 24

W Turcji w rejonie miasta Manavgat wybuchł pożar lasu. Trwa akcja gaśnicza, spłonął obszar o powierzchni kilkunastu hektarów. Materiały z tego miejsca dostaliśmy na Kontakt 24 od Polaków przebywających w tamtym regionie. - Następują przerwy w dostarczaniu energii elektrycznej w niektórych hotelach - napisał Reporter 24 o imieniu Mariusz.

W maju politycy Prawa i Sprawiedliwości wzięli udział w Festiwalu Smaków w świętokrzyskiej Tokarni. Były wspólne tańce i trzymanie się za ręce. Nie było dystansu i maseczek. A wtedy obowiązywały jeszcze covidowe obostrzenia. Było zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa, ale ani policja, ani prokuratura nie dopatrzyły się w tej sytuacji powodów do wszczęcia śledztwa.