TVN24 | Łódź

Mężczyzna ciągnięty za samochodem, policja szuka świadków

TVN24 | Łódź

Autor:
tvn24,pl/policja
w Piotrkowie Trybunalskim
Źródło:
mm/gp
Do zdarzenia doszło w miejscowości Gomulin
Do zdarzenia doszło w miejscowości GomulinTVN24 Łódź
wideo 2/4
TVN24 ŁódźDo zdarzenie doszło w miejscowości Gomulin

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Gomulinie-Kolonii (woj. łódzkie). Nieznany kierowca miał ciągnąć za samochodem przez ponad kilometr mężczyznę. Poszkodowany z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Policja poszukuje teraz świadków zdarzenia.

Do zdarzenia doszło 23 maja w miejscowości Gomulin-Kolonia. W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym widać srebrny samochód z charakterystycznym kolorowym zderzakiem. Z boku auta widoczny jest mężczyzna, który prawdopodobnie zawisł na pasie bezpieczeństwa i ciągnięty jest za samochodem.

"Mężczyzna zaplątany w pas bezpieczeństwa kierowcy"

Piotrkowska policja potwierdza, że w poniedziałek, przed godziną 18 otrzymali zgłoszenie o kierowcy pojazdu osobowego, który ciągnie mężczyznę za samochodem.

- Najprawdopodobniej był to pojazd mazda 3. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna zaplątał się w pas bezpieczeństwa kierowcy. Policjanci wykonują czynności, które pozwolą na ustalenie dokładnego przebiegu zdarzenia oraz kierującego pojazdem – informuje starszy aspirant Izabela Gajewska z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

Poszukiwani są świadkowie tego zdarzeniaPolicja w Piotrkowie Trybunalskim

OGLĄDAJ TVN24 NA TVN24 GO >>>

Doznał rozległych obrażeń ciała

Mężczyzna trafił do szpitala. - Pacjent jest w średnim stanie. Doznał rozległych obrażeń. Do szpitala trafił przytomny i pozostaje w kontakcie słowno-logicznym – informuje Bartłomiej Kaźmierczak, rzecznik prasowy Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim.

Policja poszukuje świadków zdarzenia. Proszeni są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Piotrkowie Trybunalskim, pod numerem telefonu 47 846-14-62, 47 846-12-06 lub przez numer alarmowy 112.

Gomulin-KoloniaPolicja poszukuje świadków zdarzenia w miejscowości Gomulin-Kolonia

Źródło: mm/gp

Autor:tvn24,pl/policja w Piotrkowie Trybunalskim

Źródło zdjęcia głównego: Policja w Piotrkowie Trybunalskim

Pozostałe wiadomości