"X Factor". Jurorzy wybrali najlepszych. Pomogli Piasek, Soyka, Titus i Badach

Tatianę wspierał Andrzej Piaseczny
Tatianę wspierał Andrzej Piaseczny
Źródło: tvn24
Jurorzy programu "X Factor" wybrali uczestników, którzy zaprezentują się w odcinkach na żywo. Decyzje nie były łatwe, ale w ich podjęciu pomagali specjalni goście: Tatianę wspierał Andrzej Piaseczny, Czesława - Stanisław Soyka, Ewie doradzał Kuba Badach, a Kubie Wojewódzkiemu - Titus z Acid Drinkers. Kto przeszedł dalej, a kto odpadł? Sprawdźcie sami.

Jako pierwsza zaprezentowała się drużyna Czesława. Chłopcy występowali w malowniczej Toskanii, a ich wokalne popisy podziwiał Stanisław Soyka. "To jest legenda polskiej muzyki", "przed taką osobą śpiewać, to naprawdę jest zaszczyt" - zachwycali się uczestnicy z grupy Czesława. Jako pierwszy zaprezentował się Artem Furman. - To, co może zachwycić niektórych na początku, to boję się, że może odstraszyć potem - komentował występ wokalisty Czesław.

Chwilę później zaśpiewał Aleksander Kamiński. - Zestresowany chłopak - mówił Czesław. - To wbrew pozorom nie była łatwa piosenka - dodał Stanisław Soyka.

Jako trzeci pojawił się Kacper Gołda. - To bardzo muzykalny i wrażliwy człowiek - powiedział po występie Stanisław Soyka. Czwarty zaprezentował się Kuba Jurzyk w piosence Lionela Richiego "Hello", a następnie Jakub Jonkisz. - Bardzo ładny głos, tenor - docenił Soyka.

Ostatecznie, jurorzy zdecydowali że do następnego etapu przejdą Kuba Jurzyk, Artur Forman i Jakub Jonkisz.

Zespoły dały czadu

Nie lada dylemat miał Kuba Wojewódzki. Grupa Pop It Up zaśpiewała "Sweet harmony", Cała Góra Barwników zaprezentowała "Take On Me" A-ha a zespół Poprzytula wziął na tapetę utwór Stinga. Chwilę później na scenie pojawił się zespół Hatbreakers. - Wokalista cię przekonuje? - pytał Titusa z Acid Drinkers Kuba Wojewódzki. - Wolę, gdy wokalista używa całych płuc - opowiedział Titus.Jako ostatni zaprezentował się zespół Trzynasta w samo południe. Jak się okazało, przeszli do dalszego etapu, podobnie jak Hatbreakers i Cała Góra Barwników.

Piasek pomógł Tatianie

Tatianie Okupnik w wyborze najlepszych wokalistów pomagał Andrzej Piaseczny. - Miałem wrażenie, że z kimś flirtowałaś śpiewając to - powiedział wokalista do Małgorzaty Uściłowskiej, gdy ta zakończyła swój występ. Później przed jurorami zaprezentowali się Małgorzata Markowska, Joao de Sousa i Anna Tacikowska. - Anka chce tak bardzo pokazać, że ma mocny głos, że często wybiera złą piosenkę - skomentowała Tatiana.

Jako ostatnia zaśpiewała Karolina Duszkiewicz. - To było to świetne - ocenił jej występ Andrzej Piaseczny.

Ostatecznie, z grupy Tatiany przeszli Jao De Sousa, Karolina Duszkiewicz i Anna Tacikowska.

Tatianie Okupnik w wyborze najlepszych wokalistów pomagał Andrzej Piaseczny

Tatianie Okupnik w wyborze najlepszych wokalistów pomagał Andrzej Piaseczny

Kuba Badach wspierał Ewę

Drużyna Ewy Farny była zachwycona na wieść o tym, że ich występy będzie oglądał Kuba Badach. "To był dla mnie naprawdę wielki szok", "wow" - mówiły uczestniczki.

Jako pierwsza zaprezentowała się Marta Bijach. - Ona świetnie rokuje - ocenił Kuba Badach.

Później na scenie pojawiły się Magdalena Bal, Beata Spychalska, Agata Dziarmagowska i Daria Zawiałow. Decyzją jurorów, do kolejnego etapu przeszły Marta Bijan, Magdalena Bal i Daria Zawiałow.

Cały program jest dostępny na stronie PLAYER.PLWięcej o programie na stronie xfactor.tvn.pl

Autor: kde/kka / Źródło: TVN

Czytaj także: