Spice Girls znowu razem

[object Object]
"Kocham moje dziewczyny! Przesyłam buziaki! Jestem podekscytowana!" TVN24 BiS
wideo 2/5

Spice Girls znowu razem. Victoria Beckham, Melanie Chisholm, Emma Bunton, Geri Halliwell i Melanie Brown znalazły się na jednym zdjęciu, co wywołało falę spekulacji nt. powrotu słynnego girlsbandu.

Według brytyjskiego "The Sun" zespół podjął próbę odnowienia działalności i podpisał wspólny kontrakt. Doniesienia te potwierdzać ma opublikowane w sobotę przez Victorię Beckham zdjęcie.

Na fotografii podpisanej: "Kocham moje dziewczyny! Przesyłam buziaki! Jestem podekscytowana!", widać wszystkie członkinie legendarnego girlsbandu w 22 lata po wydaniu przez nie popularnego utworu "Wannabe".

Czy legendarny zespół czeka reaktywacja?victoriabeckham | Instagram

Lukratywny kontrakt

Z podpisanej przez Spice Girls umowy ma wynikać, że każda z wokalistek zarobi ok. 46 mln zł. Planowane jest wydanie albumu z największymi hitami zespołu. "Spicetki" mają pojawić się też w chińskiej telewizji w roli jurorek w talent show.

Victoria Beckham, Melanie Chisholm, Emma Bunton, Geri Halliwell i Melanie Brown na jednym zdjęciuVictoria Beckham | Instagram

Historia Spice Girls

Zespół Spice Girls odniósł ogólnoświatowy sukces w drugiej połowie lat 90. Grupa znalazła się na liście najpopularniejszych artystów z liczbą ponad 55 milionów sprzedanych płyt na całym świecie. 11 piosenek dotarło na szczyt listy przebojów w Wielkiej Brytanii.

Wykonujący głównie muzykę pop zespół Spice Girls odniósł ogólnoświatowy sukces. spicegirlsnet | Instagram

Autor: AKrg//ŁUD / Źródło: The Sun; Instagram; Wikipedia

Źródło zdjęcia głównego: Instagram | Victoria Beckham

Pozostałe wiadomości