Historie Sereny Williams, chwile z Federerem i Nadalem. Nowe produkcje od discovery+ Originals w Playerze

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
red.
Źródło:
TVN24
Biuro Prasowe TVN Grupa DiscoveryNowe propozycje od discovery+ Originals w Playerze

Nowe, premierowe tytuły dokumentalnych produkcji o gwiazdach tenisa już dostępne w Playerze. Dzięki serii "Być jak Serena" fani mogą obserwować najważniejsze chwile w życiu Sereny Williams, a za sprawą filmu "Federer i Nadal – bogowie tenisa" raz jeszcze przeżyć niezapomniane chwile podczas legendarnego pojedynku na korcie dwóch sportowych sław i wysłuchać inspirujących wywiadów.

Oferta Playera stale poszerza się o nowe filmy discovery+ Originals. Są to produkcje dokumentalne typu premium, tworzone specjalnie na potrzeby serwisu VOD. Od początku roku na platformę Player.pl trafiło już 60 takich tytułów, między innymi.: "Donald Trump: Sztuka kłamstwa", "Lady Gucci: historia czarnej wdowy", "Filip. Król bez korony", "Liverpool: Powrót mistrzów" czy szeroko doceniany "Francesco".

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Na przełomie czerwca i maja kolekcja powiększyła się o kolejne siedem tytułów. Dwa z nich - "Być jak Serena" oraz "Federer i Nadal - bogowie tenisa" - opowiadają o żywych legendach ze świata sportu.

Williams zabiera fanów w podróż przez najważniejsze momenty jej życia

Serena Williams słynie z bezkompromisowej gry na korcie tenisowym. Równie bezkompromisowo chroni swoje życie prywatne. Dla discovery+ zrobiła wyjątek i dała fanom możliwość bliskiego poznania najważniejszych momentów z jej kariery. Seria "Być jak Serena" zabiera widzów w intymną podróż po życiu zawodowym i osobistym żywej legendy tenisa. Pozwala śledzić jej losy podczas ciąży, macierzyństwa oraz powrotu na kort w wielkim stylu. "Być jak Serena" to pięcioodcinkowa seria, która została nominowana do nagrody Emmy.

Seria "Być jak Serena" stała się bardzo bliska mojemu sercu – w naprawdę uczciwy sposób uchwyciła moje życie podczas jednych z najbardziej niezapomnianych i wymagających chwil. Produkcja jest dla mnie hołdem dla wszystkich kobiet, które wróciły do pracy – lub w moim przypadku na kort – po zostaniu matką. Jestem podekscytowana, że fani będą mieli okazję poznać moją historię.

Dokument o historycznym starciu na korcie

Roger Federer i Rafael Nadal to jedne z najbardziej znanych postaci ostatnich lat w męskim tenisie. Wielokrotnie stawali naprzeciwko siebie na najważniejszych kortach świata, a ich rywalizacja zawsze rozpalała publiczność do czerwoności. Film dokumentalny "Federer i Nadal – bogowie tenisa" to powrót do jednego z ich najbardziej znanych pojedynków – finału turnieju w Wimbledonie w 2008 roku. Starcie to przeszło do historii rozgrywek jako najbardziej zaciekły mecz w karierze obu sportowców i do dziś nazywane jest przez niektórych najpiękniejszym spotkaniem tenisowym w historii tej dyscypliny. Film wzbogacą wywiady z Federerem i Nadalem, które odsłonią kulisy zdrowej rywalizacji.

Wszystkie filmy i serie dokumentalne discovery+ Originals dostępne są w serwisie Player.pl.

Autor:red.

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Biuro Prasowe TVN Grupa Discovery