TVN24 | Kultura i styl

Marianna Schreiber, żona znanego polityka PiS, w programie "Top Model"

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
pp/kg
Źródło:
tvn24.pl
Marianna Schreiber w programie "Top Model"
TVN Grupa DiscoveryMarianna Schreiber w programie "Top Model"

Marianna Schreiber - żona ministra Łukasza Schreibera - pojawiła się w programie "Top Model". Jak przyznała, mąż nic nie wiedział o jej udziale w programie, a chęć uczestniczenia w takim show to jej marzenie, od kiedy była nastolatką. Jurorzy dali jej szansę i Marianna Schreiber przeszła do dalszej części programu.

1 września na antenie TVN rozpoczęła się 10. edycja programu "Top Model". W nowych odcinkach widzowie zobaczą między innymi spektakularny pokaz mody na zamkniętym wiadukcie w centrum Warszawy z towarzyszącym występem Smolastego, sesję zdjęciową na obrotowym kole, film modowy wyreżyserowany przez wszechstronnie utalentowanego Ralpha Kamińskiego, wyjątkowy casting dla projektanta z Nowego Jorku oraz zadanie specjalne z najpopularniejszą polską youtuberką - Wersow.

"Top Model" startuje po raz 10.TVN GRUPA DISCOVERY

Uczestników ocenia jury w składzie: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Wsparcie dla uczestników stanowi Michał Piróg. 

OGLĄDAJ 10. EDYCJĘ "TOP MODEL" W PLAYERZE

Marianna Schreiber w "Top Model"

W pierwszym odcinku nowej edycji jedną z uczestniczek była Marianna Schreiber - żona ministra i polityka PiS Łukasza Schreibera. Jak przyznała, mąż nic nie wiedział o jej udziale w programie, a chęć uczestniczenia w takim show to jej marzenie, od kiedy była nastolatką.

Po występie Marianna Schreiber zamieściła post na Instagramie, w którym odniosła się do udziału w show TVN. Jak napisała, występ w "Top Model" wiązał się dla niej z dużym stresem. "Cała się trzęsłam, nogi miałam jak z waty, zacisnęły mi się usta i przez to miałam złą wymowę. W końcu po castingach miałam podawaną kroplówkę ze stresu" - napisała.

Uczestniczka "Top Model" przekazała, że "do programu poszła w tajemnicy przed mężem".

Marianna Schreiber w programie "Top Model"TVN Grupa Discovery

"Proszę mi wierzyć, nigdy wcześniej nie podjęłam aż takiego ryzyka, a podejmowałam je w życiu wiele razy" - dodała.

W poście na Instagramie zapewniła, że całkowicie odcina się od polityki. Zwróciła też uwagę na wpisy, które pojawiły się na jej temat po udziale w programie. "Internet wszystko przyjmie - takie trudne mamy czasy" - napisała.

Podziękowała też za wsparcie współprowadzącemu program Michałowi Pirogowi. "Naprawdę ze szczerego serca popieram wszelkie działania!" - napisała.

"Hejterom dziękuję za to, że udowadniacie, jaki szacunek można okazać drugiemu człowiekowi tylko dlatego, że ocenia się go po poglądach (nawet nie jego własnych)" - dodała.

Jurorzy "Top Model" dali szansę Mariannie Schreiber i uczestniczka show przeszła do dalszej części programu.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Marianna Schreiber – kim jest jej mąż Łukasz Schreiber

Mężem Marianny Schreiber jest Łukasz Schreiber, minister - członek Rady Ministrów oraz poseł Sejmu VIII i IX kadencji wybrany z listy Prawa i Sprawiedliwości. Pełni funkcję przewodniczącego Komitetu Stałego Rady Ministrów. Do PiS wstąpił w 2012 roku.

Autor:pp/kg

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości