"Hotel Paradise All Stars". Wracają ulubieńcy widzów z poprzednich edycji

Źródło:
mat. prasowe TVN, Instagram
"Hotel Paradise All Stars", zwiastun
"Hotel Paradise All Stars", zwiastunz-news
wideo 2/3
z-news"Hotel Paradise All Stars", zwiastun

"Hotel Paradise All Stars" - show z ulubieńcami widzów z sześciu dotychczasowych edycji - wraca na antenę 25 maja. Aby zostać "w raju" jak najdłużej, uczestnicy muszą znaleźć partnera. A ponieważ byli już w programie, mieli okazję przetestować różne strategie. Czy wracają lepiej przygotowani? - Zaskoczyło mnie, że obnażyli się i pokazali prawdziwe uczucia - mówi prowadząca reality show Klaudia El Dursi.

"Hotel Paradise" to reality show oparty na amerykańskim formacie, który powstał dla telewizji FOX. W Polsce program można oglądać od 2020 r. w TVN 7. Dwie pierwsze edycje były nagrywane na Bali, dwie kolejne na Zanzibarze, a dwie ostatnie w Panamie. "Hotel Paradise All Stars" został zrealizowany w Kolumbii. Prowadzącą jest Klaudia El Dursi. Siódma edycja ma 24 odcinki. 

O co chodzi w "Hotelu Paradise"

Dziewięcioro singli (w wieku 18-30 lat) wprowadza się do luksusowego kurortu. Osiem osób dobiera się w pary i przez siedem dni dzielą pokój hotelowy. Osoba, która zostaje sama, musi w tym czasie przekonać do siebie uczestników, by znaleźć kogoś do pary w następnym odcinku. Jeśli jej się to nie uda, odpada z programu. W jej miejsce pojawia się ktoś nowy i cała zabawa rozpoczyna się od początku. Uczestnicy programu nie mogą korzystać z telefonów komórkowych ani kontaktować się z nikim spoza kurortu. 

ZOBACZ TEŻ: "Pati" z Olą Adamską. Nowy polski serial na Playerze

Kto wystąpi w "Hotel Paradise All Stars"? 

W pierwszym odcinku pojawi się dziewięciu uczestników. Wśród nich: Barbara Pędlowska (trzecia edycja), Julia Skrodzka (druga edycja), Grzegorz Głuszcz (szósta edycja), Natalia "Nana" Majos (czwarta edycja) i Łukasz "Blondino" Książkiewicz (pierwsza edycja). Wracając do "Hotelu Paradise", nie wiedzieli, z kim się spotkają - czy będą to ich rywale, czy może byli partnerzy. Na co liczą? - Przede wszystkim na dobrą zabawę. Chciałam też bliżej poznać uczestników innych edycji. Czułam, że tego potrzebuję, by podsumować sobie ten rozdział mojego życia – mówi Pędlowska. - Chcę wykorzystać tę okazję, by po upływie dłuższego czasu i nabraniu doświadczeń życiowych pokazać siebie z dojrzalszej strony - tłumaczy Skrodzka. - Przede wszystkim to świetna okazja do tego, by pokazać światu moją muzykę - nie ukrywa Książkiewicz.

"Hotel Paradise All Stars" debiutuje dziś w TVN 7 o godz. 20 (odcinek 1) i w Player.pl (odcinki 1 i 2). Kolejne będą emitowane dwa razy w tygodniu: w środę i czwartek na Player.pl, a w czwartek i piątek w TVN7.

ZOBACZ TEŻ: Player na życzenie. Pięć kinowych hitów obsypanych nagrodami joan//mro

Źródło: mat. prasowe TVN, Instagram

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości