Gwiazda "Beverly Hills 90210" dzieli się zdjęciami ze szpitala. "Czasami nie jesteś w stanie jeść"

Kultura i styl

Instagram/theshando"Bądźcie odważni. Bądźcie silni" - pisze na Instagramie Shannen Doherty

Shannen Doherty, była gwiazda serialu "Beverly Hills 90210", zmaga się z nowotworem piersi. Aktorka jest w trakcie chemioterapii. Fani gwiazdy śledzą jej walkę na koncie na Instagramie. "Moje życie i podróż opowiedziane przez fotografie. Nie wszystkie są piękne, ale są moje. Witam ... " - czytamy w opisie konta.

Zdjęcie, a na nim leżąca na łóżku aktorka wycieńczona chorobą. Zostało ono zrobione po kolejnej chemioterapii. Obok fotografii poruszające wyznanie.

"Dzień po chemioterapii nie należy do najłatwiejszych. Czasami nie jesteś w stanie tańczyć, jeść, a nawet myśleć o kolejnym dniu. Czasami czujesz, że już nigdy tego nie zrobisz. To mija" - napisała w poście na Instagramie aktorka Shannen Doherty. Pod fotografią znalazło się prawie cztery i pół tysiące komentarzy.

"Jesteś niesamowita Shannen!"

Użytkownicy dziękują Doherty za "dzielenie się z nimi tą walką". Wśród komentarzy pojawiają się również wyznania internautów, którzy zmagają z rakiem.

"Lekarze zdiagnozowali u mnie raka piersi. Moja mama i ja śledzimy Twoją podróż tak, jakby to była moja własna!" - napisała Krystle Hensley. "Jesteś niesamowita Shannen! Modlimy się za Ciebie. Moja mama również walczy z rakiem i to jest dla nas straszne, ale cieszę się, że wciąż jest z nami" - wyznała gchavez3.

Publikując swoje zdjęcie aktorka napisała, że kieruje przesłanie do swojej rodziny oraz wszystkich, którzy cierpią: "bądźcie odważni. Bądźcie silni".

My girl @missbowiedoherty and me just hanging. #lovemydog #bowierocks

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ShannenDoherty (@theshando) 24 Paź, 2016 o 8:49 PDT

Autor: cw/kk / Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Instagram/theshando