Instagram

Instagram

W środę rano Instagram przestał działać. Internauci szybko zareagowali w sieci. "Instagram leży" - pisali użytkownicy z całego świata. Informację o awarii w rozmowie z TVN24 potwierdził Jan Ściegienny z biura Facebooka w Polsce. Aplikacja zaczęła działać po godz. 10.

Zaaranżowane zdjęcia w widowiskowych, czasem niebezpiecznych miejscach jedynie po to, by zyskać jak najwięcej polubień i obserwatorów - to nowy trend fotografii biwakowej. Kanadyjska podróżniczka Luisa Jeffery założyła konto na Instagramie, na którym go bezwzględnie wyśmiewa.

Natalia Strokowska była modelką, teraz pracuje jako weterynarz. Dzieli się na Instagramie zdjęciami swoich uroczych pacjentów. Jak sama mówi - ma misję i poświęca się swojej pracy, czyli pomaganiu zwierzętom. W sieci chce uczyć innych większej wrażliwości w stosunku do zwierząt. Najpierw sama opisała swoją historię w sieci, teraz piszą o niej media amerykańskie, brytyjskie, a nawet azjatyckie.

Amerykański komik był zażenowany zdjęciami swojej córki na Instagramie. Aby utrzeć jej nosa, postanowił odwzorowywać jej stylizacje i pozy, a zdjęcia zamieścił na swoim profilu. Teraz stał się gwiazdą większą niż córka.