TVN24 | Kultura i styl

Są wyniki wstępnej autopsji gwiazdora "Pełnej chaty"

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
akw/kg
Bob Saget zmarł w wieku 65 lat
ReutersBob Saget zmarł w wieku 65 lat

Badane są przyczyny śmierci Boba Sageta, amerykańskiego aktora znanego między innymi z serialu "Pełna chata". Aktor i komik został znaleziony martwy w pokoju hotelowym na Florydzie. Na ten moment wykluczono udział osób trzecich i zażycie narkotyków.

Bob Saget, który światową popularność zdobył rolą w serialu "Pełna chata", zmarł nagle w wieku 65 lat. Został znaleziony w pokoju hotelowym w Orlando na Florydzie. Badane są teraz przyczyny jego śmierci. Sekcja zwłok komika została zakończona w poniedziałek, co potwierdził patolog z hrabstwa Orange na Florydzie.

- Na ten moment nie ma dowodów na użycie narkotyków czy popełnienie przestępstwa - przekazał w oświadczeniu przesłanym redakcji CNN naczelny lekarz sądowy Joshua Stephany. - Przyczyna śmierci będzie dalej badana, może to zająć od 10 do 12 tygodni - dodał.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Według raportu biura szeryfa hrabstwa Orange, do którego dotarli dziennikarze CNN, Saget miał wymeldować się z hotelu Ritz-Carlton w niedzielę rano. Członkowie jego rodziny zaalarmowali ochronę, bo nie mogli się skontaktować z mężczyzną.

"Był dla nas wszystkim i chcemy, abyście wiedzieli, jak bardzo kochał swoich fanów, występując na żywo i łącząc śmiechem ludzi ze wszystkich środowisk" - przekazali bliscy Sageta.

Saget urodził się 17 maja 1956 roku w Filadelfii. Jako komik debiutował w wieku 17 lat.

Bob Saget miał 65 latPAP/EPA/NINA PROMMER

Autor:akw/kg

CNN

Źródło zdjęcia głównego: Joe Seer / Shutterstock.com

Pozostałe wiadomości