Kultura i styl

Akrobatka i "kosmicznie pracowity" tancerz w finale "Mam talent"

Kultura i styl

Aleksandra Kiedrowicz weszła do finału "Mam talent"
TVNAleksandra Kiedrowicz zdobyła najwięcej głosów widzów

Aleksandra Kiedrowicz i Kosma Wysokiński to kolejni uczestnicy, którzy powalczą o główną nagrodę w finale "Mam talent". W trzecim półfinałowym odcinku programu przekonali do siebie widzów i jurorów.

ZOBACZ CAŁY ODCINEK PROGRAMU NA PLAYER.PL

Tym razem o głosy publiczności walczyli Przemek Lieske, Black Lips, Natalia Mularonek, Muzzart,, Aleksandra Kiedrowicz, Kosma Wysokiński i Alex Pulda.

Jako pierwszy na scenie pojawił się zespół Muzzart. - Może to nie była jakaś wielka wirtuozeria, ale najbardziej mi się podoba w was to, że macie zawsze pomysł na siebie, osobowość i styl - ocenił Agustin Egurrola. Agnieszka Chylińska. przyznała, że po występie spodziewała się więcej. - To już było, to było na castingu - dodała.

Występ zespołu Muzzart
Występ zespołu MuzzartTVN

Jurorów i publiczność zachwycił natomiast tancerz-samouk Kosma Wysokiński. - Oczarowałeś mnie, tak jak na castingu. Jesteś przesympatycznym, niesamowicie utalentowanym i kosmicznie pracowitym człowiekiem - oceniła Małgorzata Foremniak.

Kosma Wysokiński na scenie
Kosma Wysokiński na scenieTVN

Jako trzecia zaprezentowała się Natalia Mularonek, która zaśpiewała "Beneath Your Beautiful". Występ uczestniczki jurorzy ocenili jednak nie najlepiej. - Trema to największy wróg każdego artysty. I ta trema ciebie niestety zżarła - stwierdziła Chylińska.

Występ Natalii Mularonek
Występ Natalii MularonekTVN

Jurorzy byli pod wrażeniem taneczno-akrobatycznego duetu Black Lips. - Mogę opowiadać sercem o was. Przepiękny występ, profesjonalny, artystycznym dramatyczny - wyliczała pozytywy Małgorzata Foremniak. Pod wrażeniem jakości występy był również Egurrola.

Taneczno-akrobatyczny duet Black Lips
Taneczno-akrobatyczny duet Black LipsTVN

Kolejny na scenie pojawił się Power Trial, który przy asyście żony zaprezentował akrobatyczną jazdę na rowerze. - To mistrzostwo świata - stwierdziła Małgorzata Foremniak, która była zachwycona występem podobnie jak pozostali jurorzy.

Występ Power Trial
Występ Power TrialTVN

Alex Pulda zaśpiewał "All of me" Johna Legenda. Uzdolniony uczestnik programu nie zawiódł oczekiwań jurorów. - Bardzo dobry występ. Jeśli tylko tego nie schrzanisz, to będzie z ciebie fantastyczny wokalista - oceniła Chylińska.

Alex Pulda w utworze "All of me"
Alex Pulda w utworze "All of me"TVN

Przemek Lieskie zaprezentował magiczne sztuczki. - Jesteś kompletnym artystą. Twoje występy są przemyślane w każdym szczególe - chwalił uczestnika Egurrola. Mieszane uczucia miała jednak Małgorzata Foremniak.

Magiczne sztuczki pokazał Przemek Lieske
Magiczne sztuczki pokazał Przemek LieskeTVN

Jako ostatnia zaprezentowała swoje umiejętności Aleksandra Kiedrowicz. Jej cyrkowy pokaz oczarował nie tylko publiczność, która nagrodziła występ owacją na stojąco, ale również jurorów.

Dzięki głosom publiczności dziewczyna weszła do finału "Mam talent". Drugim finalistą decyzją jury został Kosma Wysokiński.

Autor: js/mtom / Źródło: TVN

Pozostałe wiadomości